ضرورت رعایت اصل بی طرفی در فرآیند برگزاری انتخابات ۱۴۰۰

باز باران خبر/ فرماندار رشت با تاکید بر مشارکت بالای مردم در انتخابات ۱۴۰۰، گفت: باید با رعایت اصل بی طرفی و عمل به مر قانون شرایط برگزاری یک انتخابات سالم را مهیا سازیم.

به گزارش باز باران‌خبر و به نقل از کمیته اطلاع رسانی انتخابات شهرستان رشت، صبح امروز مهندس علی فتح اللهی در اولین جلسه اعضای هیات بازرسی انتخابات شهرستان با اشاره به برگزاری انتخاباتی پرشور در تراز جمهوری اسلامی اظهار داشت: همه ما بایستی در برگزاری انتخابات امانت دار باشیم و از آرای مردم و اطلاعات داوطلبان پاسداری کنیم.

فرماندار رشت با اشاره به نگاه دشمنان قسم خورده ملت ایران به انتخابات پیش رو، خاطرنشان کرد: باید با فراهم آوردن بسترهای لازم، شرایط را برای حضور آحاد مردم با سلایق مختلف مهیا سازیم.

وی ادامه داد: از فردا کار ثبت نام داوطلبان شوراهای اسلامی روستا شروع می شود و تمهیدات لازم باید اندیشیده شود تا مراحل ثبت نام را به خوبی سپری کنیم.

فتح اللهی با اشاره فصل الخطاب قرار دادن قانون در بررسی صلاحیت کاندیداهای شوراهای شهر و روستا، افزود: در تمامی فرآیند های برگزاری انتخابات بایستی با دقت در مسیر قانون گام برداشت و شرایط را به گونه ای فراهم کرد که مردم پای صندوق های رای بیایند و رقابت سالم بین داوطلبان انتخابات برقرار شود.

فرماندار رشت با اشاره به رعایت اصل بی طرفی در برگزاری انتخابات افزود: به همه دستندرکاران برگزاری انتخابات ۱۴۰۰  تاکید داریم که ما به عنوان مجریان انتخابات، بی طرفانه باید حرکت کنیم و تمام توان خود را برای برگزاری یک انتخابات سالم به کار گیریم.

در پایان این جلسه احکام اعضای هیات بازرسی توسط فرماندار رشت به این اعضا به ترتیب زیر تقدیم شد:

۱٫ علی اکبر پورعلی انار کولی، رئیس هیات بازرسی انتخابات شهرستان رشت

۲٫ جلال برشان، دبیر “

۳٫ سجاد پورموسی، عضو “

۴٫ سید نعمت اله احمدی رودسری، مسئول دبیرخانه “

۵٫ منیره توکلی، کارشناس دبیرخانه “

۶٫ حسین محمدی احمد گورابی، کارشناس دبیرخانه “

در facebook به اشتراک بگذارید
در twitter به اشتراک بگذارید
در telegram به اشتراک بگذارید
در whatsapp به اشتراک بگذارید
در print به اشتراک بگذارید

لینک کوتاه خبر:

https://bazbarankhabar.ir/?p=19183

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

پیشنهادی: