ضربه به بزرگترین باند ترانزیت موادمخدر شمال کشور

باز باران خبر/ دبیر شورای هماهنگی  مبارزه با مواد مخدر استان از دستگیری اعضای یک باند ترانزیت مواد مخدر در گیلان خبر داد.

به گزارش باز باران خبر و به نقل از روابط عمومی  شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر گیلان؛ دکتر حیدری آزاد در این راستا گفت: با تلاشها و اقدامات هشت ماهه سربازان گمنام امام زمان(عج) در اداره کل اطلاعات استان یکی از باندهای ترانزیت موادمخدر شمال کشور که با چند تبعه کشورهای همسایه نیز مرتبط بودند شناسایی و منهدم گردید. اداره کل اطلاعات استان با استفاده از توان اطلاعاتی و عملیاتی خود اعضای اصلی باند و سرکرده آن را دستگیر و  ۸۹ کیلوگرم موادمخدر ازنوع حشیش صادراتی، ۱۹ بطری مشروبات الکلی ۷۹۵۰ عدد قرص های متادون و ترامادول و یک قبضه کلت کمری و یک دستگاه بی سیم و … نیز کشف و ضبط گردید. خریدار این محموله که از ا تباع کشور ثالث بود با پیگیری ها و انجام هماهنگی های لازم در فرودگاه امام خمینی(ره) دستگیر و به این اداره کل تحویل داده شد.  

دبیر شورای هماهنگی مبارزه با موادمخدر استان گیلان ضمن تقدیر از تلاش های شبانه روزی دستگاه های مقابله ای استان علی الخصوص اداره کل اطلاعات استان افزود: ضربه به شبکه ها و باندهای بزرگ موادمخدر از مهمترین اهداف و برنامه های کشور در حوزه مقابله با ورود و عرضه مواد مخدر می باشد که وزارت اطلاعات با استفاده از اشراف اطلاعاتی خود نقش بسزایی در دستیابی به این  اهداف ایفا می نماید.

وی افزود: خوشبختانه عملکرد بسیار خوب و مطلوب اداره کل اطلاعات  استان و سایر دستگاه های فعال در حوزه مقابله من جمله پلیس مبارزه با مواد مخدر و حمایت های مسئولین ارشد قضائی استان موجب شده تا استان گیلان جزو استان های برتر و موفق در این حوزه قرار گیرد. که  از زحمات این عزیزان صمیمانه تقدیر و تشکر می نمایم.

                

در facebook به اشتراک بگذارید
در twitter به اشتراک بگذارید
در telegram به اشتراک بگذارید
در whatsapp به اشتراک بگذارید
در print به اشتراک بگذارید

لینک کوتاه خبر:

https://bazbarankhabar.ir/?p=19225

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

تصویر روز:

پیشنهادی: