صنوف متمرد از محدویت کاری در گیلان پلمپ می شوند

پلمپ بیش از ۱۹۷ واحد صنفی در گیلان

فرهاد دلق پوش گفت: صنوف متمرد از محدودیت کاری در گیلان پلمپ می شوند.

به گزارش باز باران خبر و به نقل از روابط عمومی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان گیلان، فرهاد دلق پوش  از برخورد با واحدهای صنفی بی اعتنا به محدودیت ساعات کاری خبر داد و گفت: تاکنون بیش از ۱۹۷ واحد صنفی در رشت و سایر شهرستانهای گیلان به دلیل تمرد از ضوابط وضع شده در کمیته پیشگیری از ویروس کرونا با همکاری و هماهنگی اداره اماکن و اتاق اصناف پلمپ شده اند.

  رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان گیلان با اشاره به هشدارهای قبلی به اصناف و بازاریان با همکاری اتاق های اصناف و اتحادیه مربوطه، تاکید کرد: حاضر به تعطیلی حتی یک واحد صنفی و تجاری نیستیم ولی علیرغم میل باطنی، در شرایط حساسی که با سلامتی و حیات مردم وابستگی دارد، همگی موظف به مراعات هستیم.

 وی ادامه داد: آرایشگاههای مردانه و زنانه یکی از مراکز بسیار حساس در امر انتقال ویروس کرونا بوده بنحوی که اگر متصدیان این واحدها نسبت به انجام امورات بهداشتی محوله اقدام ننمایند، موجبات شیوع بیشتر ویروس کرونا را در بر خواهد داشت.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان گیلان خاطر نشان کرد: ضمن بازرسی و گشت مشترک مدنظر است با همکاری اتاق اصناف و هیات مدیره اتحادیه های ذیربط با اطلاع رسانی مجدد و هشدارهای لازم به اعضای تحت پوشش توسط پیامک، حتما نسبت به رعایت ضوابط و ساعت فعالیت اعلامی از سوی اتاق اصناف اقدام نموده و با متمردین طبق قانون برخورد می گردد.

در facebook به اشتراک بگذارید
در twitter به اشتراک بگذارید
در telegram به اشتراک بگذارید
در whatsapp به اشتراک بگذارید
در print به اشتراک بگذارید

لینک کوتاه خبر:

https://bazbarankhabar.ir/?p=8387

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

پیشنهادی: