صدا و سیمای گیلان همراه با مردم در ۱۱ اسفند

باز باران خبر/صدا وسیمای گیلان در روز سرنوشت ساز انتخابات با ویژه برنامه های متنوع هم پای مردم استان خواهد بود.
به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای گیلان، تقی ربانی مدیرکل رسانه استانی گفت:جمعه ۱۱ اسفند ماه ، روز برگزاری دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی و ششمین دوره انتخابات خبرگان رهبری تمام قدپای کار آمده و شور حضور مردم ولایتمدار و همیشه در صحنه گیلان را به سمع و نظر مخاطبین شبکه استانی و شبکه های سراسری می رساند.
وی با اعلام ویژه برنامه های تولیدی صدا و سیمای گیلان افزود: معاونت صدا با ویژه برنامه انتخاباتی«ما می آییم» از ساعت ۶:۳۰ تا ۲۴با بخش های مختلف: گفتگو با کارشناسان سیاسی، ارتباط با خبرنگاران آزاد شهرستانها، بسته های صوتی کلام رهبری، سرودهای حماسی، گزارش از اقشار مختلف مردم به ویژه رأی اولی ها، نمایش کوتاه، پیام هنرمندان و ورزشکاران برای دعوت از مردم جهت حضور در انتخابات، پخش لحظه به لحظه اطلاعیه های ستاد انتخابات و برقراری ارتباط با ستاد مرکزی انتخابات در استانداری تا پایان زمان اخذ رأی همراه مخاطبان خواهد بود.
معاونت سیما ویژه برنامه «برای ایران» را از ساعت ۸ صبح تا ۲۴ حماسه حضور مردم استان را به تصویر می کشد. این برنامه با حضور هنرمندان و کارشناسان ، اجرای زنده خوانندگان، گروه سرود ، نماهنگ، کلام رهبری و پخش اطلاعیه های ستاد انتخابات برگزار می شود. پخش گزارش از حضور مردم پای صندوق رأی در شهرهای مختلف شرق و غرب استان ، حضور در منزل والدین شهدا و ورزشکاران پیشکسوت، ارتباط زنده با محل اخذ رأی در حرم مطهر آقا سیّد جلال الدین اشرف در آستانه اشرفیه، ارتباط زنده با شهرداری رشت، ارتباط زنده با ماسال، ارتباط موبایلی با شهرهای فومن، تالش و رودبار سعی دارد نقش آفرینی مردم در سرنوشت کشور را به نمایش بگذارد.
معاونت خبر برای تولید گزارش های ویژه خبری ، پیش بینی بخش های مختلف خبری رادیویی و تلویزیونی، ارتباط تصویری و تلفنی با خبرنگاران آزاد سطح استان، تولید گزارشهای خبری و پوشش برنامه های این روز در سراسر استان و ارسال به شبکه های سراسری و استانی ، تهیه پنج عنوان گفتگوی ویژه خبری در خصوص انتخابات و تولید محتوا در فضای مجازی برنامه ریزی کرده است.
معاونت فضای مجازی نیز با تولید و انتشار ۳ تیزر پویش دعوت ، ۱ مستند ویدئو کلیپ ایده خلاقانه پویش دعوت برای انتخابات، ۵ استوری پوستر دعوت، ۱۰ ویدئو کامنت بیانات مقام معظم رهبری در خصوص انتخابات، نماهنگ، اطلاعیه های ستاد انتخابات، موسیقی تصویر و معرفی برنامه های تولیدی در سایت مرکز در کنار سایر معاونت ها برای این روز سرنوشت ساز و مشارکت حداکثری مردم تلاش می کند.
ربانی در پایان با اشاره به عزم صدا و سیمای گیلان برای انعکاس تصاویر ویژه حضور مردم در انتخابات مجلس شورای اسلامی و خبرنگاران رهبری از برنامه ریزی رسانه استانی برای سوژه یابی و ثبت رویدادهای این روز همانند تصاویر رای اولی ها، حضور خانواده معظم شهدا ، حضور فرهیختگان و نخبگان خبرداد. وی همچنین، از آمادگی رسانه استانی برای حضور در روستا و به تصویر کشیدن شور و شعور روستائیان غیور نیز خبرداد.

در facebook به اشتراک بگذارید
در twitter به اشتراک بگذارید
در telegram به اشتراک بگذارید
در whatsapp به اشتراک بگذارید
در print به اشتراک بگذارید

لینک کوتاه خبر:

https://bazbarankhabar.ir/?p=34882

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

پیشنهادی: