شکستن رکورد مسابقات پرورش اندام شهرستان رشت

باز باران خبر/مسابقات پرورش اندام باشگاههای شهرستان رشت که با بیش از ۱۸۰ شرکت کننده روبرو است. رکوردی جدید از این دست از مسابقات را با خود به همراه دارد.
تلاش هیات پرورش اندام گیلان در توانمندسازی باشگاههای پرورش اندام و تربیت نسل جدید از جوانان ورزشکار و در راستای ایجاد نشاط و سرزندگی در بین رده های مختلف سنی ، زمینه بروز و تداوم فعالیت های ورزشی حرفه ای از پرورش اندام را در شهرستان رشت به ارمغان آورده است.
پیمان حسنی دبیر هیات پرورش اندام شهرستان رشت و ورزشکاران حرفه ای این رشته در راستای برپایی مسابقات پرورش اندام در رشت در روزهای ۲۹ و ۳۰ دی ماه می گوید : جمعیت عظیم مشتاقان شرکت در مسابقات پرورش اندام باشگاه هاى شهرستان رشت و ثبت تعداد بیش از ١٨٠ شرکت کننده براى اولین بار در تاریخ شهرستان رشت کم نظیر بوده است و بى شک نوید روزهاى خوب براى این رشته پر طرفدار و البته مظلوم را گواهى می دهد.
به گزارش رشت امروز اگرچه هیات جدید پرورش اندام استان عزمی جدی در احیای مجدد این رشته دارد و شهرستان رشت هم برای تحقق این مهم اراده لازم را دارد ، برگزاری مسابقات می تواند نمایشی از قابلیت ها و سطح توانایی ورزش نسل جدید پرورش اندام در استان علی الخصوص شهرستان رشت باشد.
پیمان حسنی دبیر هیات پرورش اندام شهرستان رشت با اشاره به نحوه و زمان برگزاری مسابقات در رشت به خبرنگار ما می گوید:
این مسابقات در روز ٢٩ الى ٣٠ دى ماه در سالن شهید قاسم سلیمانی ( آتشنشانى ) واقع در میدان انتظام ( رازى) در رشته هاى فیزیک ، فیزیک کلاسیک ، ماسکولار ، بادى کلاسیک ، بادى بیلدینگ در دسته هاى جوانان ، بزرگسالان و پیشکسوتان برگزار مىگردد .
وی نوید داد: ورود به مجموعه ورزشى براى تماشاچیان رایگان است و امروز ورزش دوست شهرستان و علاقمندان به ورزش پرورش اندام خصوصا پیشکسوتان این رشته پرطرفدار دعوت می کنیم تا با حضور خود به بالا رفتن سطح برگزاری این مسابقات کمک شایانی نمایند.

در facebook به اشتراک بگذارید
در twitter به اشتراک بگذارید
در telegram به اشتراک بگذارید
در whatsapp به اشتراک بگذارید
در print به اشتراک بگذارید

لینک کوتاه خبر:

https://bazbarankhabar.ir/?p=28921

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

تصویر روز:

پیشنهادی: