شهردار منتخب در انتخاب مدیران و مشاوران نباید دچار اشتباه و چالش شود

شورای شهر رشت به وظیفه نظارتی خود قاطعانه عمل می کند

باز باران خبر/ نایب رئیس شورای شهر رشت با اشاره به اینکه در اجرای وظایف با کسی تعارف نداریم، گفت: اعضای شورای شهر به وظیفه نظارتی خود قاطعانه عمل می کنند.

به گزارش باز باران‌خبر؛ مجید عزیزی عصر چهارشنبه در هشتمین جلسه شورای شهر رشت ضمن گرامیداشت هفته دفاع مقدس و یاد و خاطره شهیدان با گلایه از عدم حضور مسئولان در مراسم روز آتش نشان، اظهار کرد: برنامه امروز روز آتش نشان بدون حضور مسئولان ارشد شهرستان رشت در مظلومیت برگزار شد.

وی در ادامه به انتخاب شهردار جدید رشت اشاره و با بیان اینکه انتخاب «امیر حسین علوی» برای اعضای شورا هزینه بردار است، افزود: مخالفت‌های زیادی در زمینه این انتخاب وجود دارد.

وی با اشاره به اینکه منتقدان بر این باور هستند علوی برای ارتقای جایگاه سیاسی و اجتماعی خود از رأی مردم استفاده کرده، افزود: شهردار منتخب باید بتواند اقناعی جمعی را شکل دهد و تغییر و تحول را در بدنه شهرداری آشکار سازد.

عزیزی با بیان اینکه علوی به عنوان یک نیروی شورا داری تجربه هشت ساله فنی و سازمانی کمک رسان شورای ششم بوده، اضافه کرد: شورای شهر با کسی تعارف ندارد اگر اعتماد جذب شود شورا به وظایف نظارتی خود خواهد پرداخت و کمک حال شهردار می‌شود.

وی با اشاره به اینکه شهردار منتخب اگر در انتخاب مدیران و مشاوران اشتباه کند دچار چالشی جدی خواهد شد، ادامه داد: در زمینه انتصابات در شهرداری رشت باید دقت نظر فراوانی وجود داشته باشد.

در facebook به اشتراک بگذارید
در twitter به اشتراک بگذارید
در telegram به اشتراک بگذارید
در whatsapp به اشتراک بگذارید
در print به اشتراک بگذارید

لینک کوتاه خبر:

https://bazbarankhabar.ir/?p=21407

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

تصویر روز:

پیشنهادی: