شهردار لاهیجان از سوی دبیرکل نهاد کتابخانه های کشور تجلیل شد

شهردار لاهیجان از سوی دبیر کل نهاد کتابخانه های عمومی کشور مورد تجلیل و قدردانی قرار گرفت.
به گزارش باز باران خبر و به نقل از اداره ارتباطات و امور بین الملل شهرداری لاهیجان، علیرضا مختارپور دبیر کل نهاد کتابخانه های عمومی کشور با اهدای لوح تقدیر از تلاش های مسعود کاظمی شهردار لاهیجان در حوزه فرهنگ و کمک به رشد و توسعه کتابخوانی در شهر لاهیجان تجلیل کرد.
در این لوح که همزمان با مراسم توسعه کتابخانه عمومی شهید باهنر لاهیجان اهدا شد، آمده است: کتابخانه های عمومی از مهم ترین ارکان توسعه فرهنگی، علمی و اجتماعی جامعه محسوب می شوند و رشد وبالندگی این نهاد فرهنگی، نوید بخش تعالی روحی و معنوی قشرهای مختلف مردم و توسعه فرهنگی شهروندی و مشارکت شهروندان در فعالیت های اجتماعی و فرهنگی است.
در ادامه تقدیر دبیر کل نهاد کتابخانه های عمومی کشور خطاب به شهردار لاهیجان آمده است: تلاش های صادقانه در حوزه فرهنگ و کمک به رشد و توسعه کتاب و کتابخوانی در آن شهر گویای شایستگی وتوانمندی های متعهدانه و مسئولانه حضرتعالی می باشد. لذا به پاس قدرشناسی از همکاری ها و خدمات فرهنگی آن برادر گرامی به منظور راه اندازی کتابخانه عمومی شهید باهنر در شهر لاهیجان، مراتب تشکر و سپاس خویش را اعلام می نمایم.
امید است با استمرار این حرکت در اعتلای هر چه بیشتر کتابخانه های عمومی که منشأ رشد وبالندگی بستر فرهنگی جامعه می باشد، موفق و سرافراز باشید.
کمک به توسعه کتابخانه شهید باهنر و کتابخانه های عمومی شهر لاهیجان و تلاش برای انتخاب لاهیجان به عنوان نامزد پایتخت کتاب ایران و احداث دیوار کتاب در شهر لاهیجان از جمله فعالیت های شهرداری لاهیجان در حوزه کتاب و کتابخوانی می باشد.

در facebook به اشتراک بگذارید
در twitter به اشتراک بگذارید
در telegram به اشتراک بگذارید
در whatsapp به اشتراک بگذارید
در print به اشتراک بگذارید

لینک کوتاه خبر:

https://bazbarankhabar.ir/?p=2308

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

تصویر روز:

پیشنهادی: