شهردار لاهیجان از آمادگی ستاد عملیات زمستانی شهرداری خبر داد

شهردار لاهیجان گفت:ستاد عملیات زمستانی شهرداری لاهیجان آماده خدمات رسانی به شهروندان است.

به گزارش باز باران خبر و به نقل از اداره ارتباطات و امور بین الملل شهرداری لاهیجان، مسعود کاظمی شهردار لاهیجان روز جمعه در جلسه ستاد مدیریت بحران شهرداری که با حضور فرماندار، رییس و اعضای شورای اسلامی شهر، معاونان و مدیران شهرداری در سالن جلسات ساختمان ستادی شهرداری لاهیجان برگزار شد، افزود:با توجه به تجربیات موفق سال های گذشته، شرح وظایف هر یک از اعضای ستاد بحران در بارش برف مشخص بوده و مسیرهای اولویت بندی شده برای بازگشایی مسیرها تعیین شد است.

وی اضافه کرد: تعداد ۳۰ دستگاه ماشین آلات سنگین و نیمه سنگین شهرداری و بخش خصوصی آماده ارائه خدمات و برف روبی معابر هستند و همزمان با آغاز بارش برف کار خود را شروع خواهند کرد.وی گفت: با اقدام به موقع واحدهای شهرداری آمادگی لازم برای عملیات زمستانی شهرداری وجود دارد و هدف ما جمع بندی و اطلاع رسانی به مردم فهیم و باذکاوت شهر می باشد.

کاظمی افزود:با توجه به اخطار سازمان هواشناسی مبنی بر وزش شدید باد از شهروندان درخواست می شود از پارک نمودن خودروهای خود در معابر و زیر درختان کهنسال خودداری نمایند.

جوادنجارتمیزکار رییس شورای اسلامی شهر لاهیجان در این جلسه ضمن قدردانی از اعضای ستاد بحران شهرداری لاهیجان گفت: در همه عملیات های زمستانی و بحران در شهر لاهیجان تاکنون به جز همدلی و همراهی از اعضای ستاد بحران شهرداری لاهیجان ندیده ایم و عملکرد این ستاد می تواند به عنوان یک الگو در سطح کشور مطرح شود.

وی اضافه کرد: در بحت فرماندهی واحد عملیات مدیریت بحران هم باید از یک مرکز این فرماندهی انجام شود و اعضای شورا هم به عنوان تیم مشورتی و نظارتی که همیشه در تمام ساعات بحران ها در کنار اعضای ستاد و شهروندان حضور دارند، نظر خود را به شهردار اعلام خواهند کرد.

وی در ادامه موفقیت مسعودکاظمی شهردار لاهیجان را برای کسب عنوان مدیر نمونه تلاش گران کشور تبریک گفت.

وی همچنین از حمایت های فرماندار هم قدردانی کرد و گفت: در مدتی که در خدمت فرماندار محترم بودیم جز حمایت و یاری چیزی ندیدم و قدردان تلاش های ایشان هستیم.

اسماعیل میرغضنفری، فرماندار شهرستان لاهیجان هم در این جلسه گفت: از اعضای ستاد بحران شهرداری لاهیجان که با شور و نشاط آماده خدمات رسانی و رفع مشکلات احتمالی مردم هستند قدردانی می کنم.

وی افزود: همچنین از همدلی و همراهی اعضای شورای شهر و مدیریت شهری که نشان از درایت است و برای حل مشکلات مردم  در کنار هم هستند تشکر می کنم.

وی با تبریک انتخاب شهردار لاهیجان به عنوان شهردار منتخب در جشنواره ملی تلاش گران کشور گفت: این موفقیت حاصل همراهی و همدلی همه مسئولان است.

فرماندار لاهیجان با اشاره به اخطار سازمان هواشناسی مبنی بر بارش باران و برف گفت: کلیه مدیران شهرستان تا ۴۸ ساعت آینده بدون هماهنگی فرمانداری از شهرستان خارج نشوند.

میرغضنفری افزود: در بحران همیشه زمان خیلی مهم بوده و باید به موقع با آمادگی کامل نیروها و امکانات وارد عمل شد.وی در پایان از پیگیری ها و تلاش های جواد نجار تمیزکار رییس شورای اسلامی شهر لاهیجان قدردانی کرد.

در facebook به اشتراک بگذارید
در twitter به اشتراک بگذارید
در telegram به اشتراک بگذارید
در whatsapp به اشتراک بگذارید
در print به اشتراک بگذارید

لینک کوتاه خبر:

https://bazbarankhabar.ir/?p=6967

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

تصویر روز:

پیشنهادی: