شناسایی و کشف یک کامیون حامل مواد مخدر در ورودی گیلان به قصد خروج از کشور

باز باران خبر/ یک خودروی کامیون حامل مواد مخدر در مسیر قزوین به گیلان‌ کشف و متوقف شد.

به گزارش باز باران خبر؛ اسماعیل حیدری آزاد گفت با اعلام این خبر گفت: در پی رصد اطلاعاتی یک باند فعال و بزرگ در حوزه قاچاق مواد مخدر از مسیر گیلان به کشور آذربایجان موضوع با اهمیت خاصی در دستور کار مراکز فنی فرماندهی مرزبانی و پلیس مبارزه با مواد مخدر استان قرار گرفت لذا پس از یک ماه کار پیچیده اطلاعاتی نهایتا در روز گذشته با صحت خبر جابجایی محموله مذکور از مسیر قزوین به گیلان و سپس به نیت خروج از کشور متوقف شد.

وی افزود: مسیر ورودی استان با سه تیم عملیات ویژه پلیس مبارزه با مواد مخدر تحت مراقبت قرار گرفته که با شناسایی خودرو کامیون حامل مواد مخدر خودرو موصوف در ورودی رشت توقیف و ضمن دستگیری ۲ نفر مقدار ۷۰کیلو گرم حشیش و ۳۵ کیلو هرویین و یک کیلو تریاک و ۲۰تیر جنگی ۹ میلیمتری و یک خشاب کلت کمری. کشف و ضبط گردیده شد.

دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر گیلان نیز در ادامه گفت: همچنین در پی رصد اطلاعاتی باند فعال در حوزه توزیع حشیش در سطح شهرستان رشت مراتب بصورت جدی در دستور کار پلیس مبارزه با مواد مخدر استان قرار گرفت و پس از اجرای مراقبت های پنهان و بهره مندی از امکانات اطلاعاتی خودروی حامل مواد مخدر ( سواری پژو) در ورودی رشت ( سراوان) توقیف که ضمن دستگیری ۲ نفر عنصر اصلی ، مقدار ۳۲ کیلو گرم حشیش کشف و ضبط شد.

در facebook به اشتراک بگذارید
در twitter به اشتراک بگذارید
در telegram به اشتراک بگذارید
در whatsapp به اشتراک بگذارید
در print به اشتراک بگذارید

لینک کوتاه خبر:

https://bazbarankhabar.ir/?p=16493

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

پیشنهادی: