شناسایی و جذب سرمایه گذاران در جهت رونق بخشی به صنعت کشور یک اصل است

باز باران خبر/ به مناسبت هفته دولت یک واحد تولید انواع ترانسفورماتور و محافظ وسایل برقی در شهرک صنعتی آستانه اشرفیه به بهره برداری رسید.

به گزارش باز باران خبر و به نقل از روابط عمومی شرکت شهرک های صنعتی استان گیلان، با حضور فرماندار شهرستان آستانه اشرفیه، مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان گیلان و جمعی از مسئولین یک واحد تولید انواع ترانسفورماتور و محافظ وسایل برقی در شهرک صنعتی آستانه اشرفیه به بهره برداری رسید.

مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان گیلان ضمن تبریک فرارسیدن هفته دولت و گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنربیان داشت : حمایت از صنایع کوچک می تواند باعث رونق اقتصادی جامعه شده و چرخ اقتصادی مملکت را بیش از پیش به حرکت درآورد.

فریبرز سعیدی کیا ضمن تشکر از حضور فرماندار شهرستان آستانه اشرفیه، در خصوص واحد صنعتی افتتاح شده در شهرک صنعتی شماره ۲ آستانه اشرفیه بیان داشت : شرکت وسعت الکترونیک کوچان تولید کننده انواع ترانسفورماتور و محافظ وسایل برقی در شهرک صنعتی آستانه اشرفیه با سرمایه گذاری ۸٫۷ میلیارد ریال و با اشتغال ۷نفر افتتاح شد. 

وی در خصوص حمایت از صاحبان صنایع بیان داشت : حمایت از صنعتگر یعنی ایجاد اشتغال و کارآفرینی یعنی رشد صنعت و توسعه اقتصادی کشور.

مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان گیلان در ادامه افزود : حمایت از صنایع کوچک یعنی رسیدن به تولید زود بازده و به عبارتی صنایع کوچک راهگشای رشد صنعت می باشد.

رییس هیات مدیره شرکت شهرک های صنعتی استان گیلان عنوان کرد: نیروی انسانی قوه محرک های بدنه صنعت است و برای افزایش بهره وری و راندمان در بخش تولید توجه به سرمایه انسانی ضروری است و باید در نیروی انسانی احساس تعلق خاطر به صنعت در کارخانجات ایجاد شود تا متعاقب آن بهره وری و کیفیت مضاعف شود.

در facebook به اشتراک بگذارید
در twitter به اشتراک بگذارید
در telegram به اشتراک بگذارید
در whatsapp به اشتراک بگذارید
در print به اشتراک بگذارید

لینک کوتاه خبر:

https://bazbarankhabar.ir/?p=21109

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

تصویر روز:

پیشنهادی: