سیزده بدر را در خانه بمانیم/ تعطیلی همه پارک ها و بوستان های رشت

معاون خدمات شهری شهرداری رشت گفت: پارک ها و بوستان های شهر رشت روز سیزده بدر هم تعطیل خواهند بود و شهروندان در خانه بمانند.

به گزارش باز باران خبر، علی مقصودی در جمع خبرنگاران گفت: شهرداری رشت در راستای تحقق اهداف ترسیم شده برای شعار “سیزده بدر را در خانه ها می مانیم” و برای مقابله با شیوع ویروس کرونا ضمن فرهنگ سازی برای در خانه ماندن شهروندان از خدمات دهی در پارک ها و بوستان های شهر معذور است.

وی افزود: از چندین روز پیش ورودی پارک های مناطق مختلف شهر به وسیله داربست و نوارکشی مسدود شده تا جلوی حضور مردم در این فضاها گرفته شود.

مقصودی ادامه داد: هر چند طیفی وسیع از شهروندان با مدیریت شهری همراهی کرده اند اما در برخی موارد شاهد حضور افرادی در این فضاها هستیم که انتظار داریم در روز سیزده به در نیز شهروندان رشت همراهی کرده و در خانه ها بمانند تا با همکاری و کمک هم این ویروس و بیماری منحوس را شکست دهیم.

وی خاطرنشان کرد: پارک ها و بوستان های شهر رشت روز سیزده به در هم تعطیل خواهند بود تا زمینه های ایجاد اجتماعات مردمی در نقاط مختلف شهر به وجود نیاید و به همین دلیل جلوی حضور مردم در این فضاها در سیزه به در گرفته می شود.

معاون خدمات شهری شهرداری رشت ضمن تشکر از شهروندانی که کمپین “در_خانه_می مانیم” را رعایت می کنند، گفت: با همراهی مردم هر چه زودتر می توانیم بر این بیماری خطرناک و انتشار ویروس کرونا فائق آییم.

در facebook به اشتراک بگذارید
در twitter به اشتراک بگذارید
در telegram به اشتراک بگذارید
در whatsapp به اشتراک بگذارید
در print به اشتراک بگذارید

لینک کوتاه خبر:

https://bazbarankhabar.ir/?p=8557

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

پیشنهادی: