سپیدرود رشت میزبان مسابقات فوتبال لیگ جوانان کشور شد

تیم سپیدرود رشت میزبان مسابقات فوتبال لیگ جوانان کشور شد.

به گزارش باز باران خبر، مسئول روابط عمومی باشگاه سیپدرود رشت اظهار داشت: مسابقات لیگ مناطق جوانان کشور از چهارم اسفند ماه به میزبانی باشگاه سپیدرود در ورزشگاه دکتر عضدی رشت آغاز می شود.

رادنی دیدار افزود : در مرحله نخست این مسابقات، تیم های فوتبال جوانان سپیدرود رشت، شهدای نویر انزلی، نود ارومیه، عاشورا تبریز، شهرداری همدان و شهرداری اردبیل حضور یافته و با هم به رقابت می کنند.

وی ادامه داد: تیمهای حاضر در این دوره از رقابتها در یک گروه به صورت دوره ای با هم به رقابت می پردازند که در نهایت دو تیم برتر این مسابقات به مرحله بعدی رقابتهای فوتبال لیگ جوانان کشور راه می یابند.

مسئول روابط عمومی باشگاه سپیدرود رشت بیان کرد: پیش از این قرار بود رقابتهای فوتبال لیگ مناطق جوانان کشور از روز ۳۰ بهمن ماه آغاز شود که به دلیل بارش برف و آماده نبودن ورزشگاه عضدی رشت، این بازی ها به روز چهارم اسفندماه موکول شد.

دیدار خاطرنشان کرد: تیم فوتبال جوانان سپیدرود رشت که میزبان این رقابت های پنج روزه است،  با قدرت در این دوره حضور خواهد یافت و امید است که در نهایت این تیم بتواند با ارائه بازی های زیبا،  عنوان نخست را نیز کسب کند.

در facebook به اشتراک بگذارید
در twitter به اشتراک بگذارید
در telegram به اشتراک بگذارید
در whatsapp به اشتراک بگذارید
در print به اشتراک بگذارید

لینک کوتاه خبر:

https://bazbarankhabar.ir/?p=7788

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

پیشنهادی: