سپیدرود رشت در خانه مغلوب فولاد خوزستان شد

 

باز باران خبر: در ادامه مسابقات فوتبال لیگ برتر کشور تیم سپیدرود رشت مغلوب فولاد خورستان شد.

این دیدار که عصر جمعه برگزار شد، تیم فولاد خوزستان توانست با نتیجه ۲ بر یک برابر سپیدرود رشت به برتری دست یابد تا سرخپوشان رشتی با این شکست خانگی یک گام دیگر به سقوط از این رقابت ها نزدیک تر شوند.
این مسابقه ، از هفته بیست و هفتم رقابت های فوتبال لیگ برتر باشگاه های کشور ، در یک هوای آفتابی و در حضور بیش از ۱۰ هزار تماشاگر در ورزشگاه سردارجنگل رشت برگزار شد.
در جریان این دیدار تیم فوتبال فولاد خوزستان در همان اولین حمله جدی خود به گل دست یافت و آرش افشین مهاجم این تیم موفق شد در دقیقه نهم و روی غفلت مدافعان تیم سپیدرود، اولین گل فولاد را به ثمر برساند.
پس از این گل تیم سپیدرود بر بازی تسلط بیشتری یافت و فرصت جبران گل خورده را به دست آورد اما در یک صحنه مشکوک که همه بازیکنان و کادز فنی سپیدرود اعتقاد به خطای پنالتی داشتند، علیرضا فغانی داور این دیدار چنین عقیده ای نداشت تا این فرصت سپیدرود از دست برود.
در دقیقه ۲۸ نیز تیم فولاد خوزستان دوباره روی یک حمله دیگر به گل دست یافت و لوسیانو پریپا مهاجم این تیم توانست در دقیقه ۲۸ و از شکاف به وجود آمده در خط دفاعی سپیدرود استفاده کند و با یک ضربه سر دومین گل تیمش را به ثمر برساند.
با شروع نیمه دوم سپیدرود با حمایت طرفدارانش بر بازی تسلط کاملی داشت و در دقیقه ۶۵ محمد بلبلی در محوطه جریمه فولاد سرنگون شد و داور یک ضربه پنالتی به سود سپیدرود اعلام کرد که این ضربه را مهرداد بایرامی مهاجم گلزن سپیدرودی ها نتوانست به گل تبدیل کند تا بهترین فرصت سپیدرود به هدر برود.
پس از این فرصت سپیدرود همچنان بر بازی تسلط داشت تا اینکه محمد بلبلی بازیکن تکنیکی این تیم موفق شد در دقیقه ۷۵ با یک ضربه دقیق و از پشت محوطه جریمه تنها گل تیمش را به ثمر برساند.
پس از به ثمر رسیدن این گل ، همچنان سپیدرودی ها با حمایت طرفداران خود بر بازی تسلط داشتند و بارها تا آستانه به ثمر رساندن گل مساوی پیش رفتند اما در نهایت موفق به این امر نشدند تا یک شکست خانگی دیگر را متحمل شوند.
قضاوت این دیدار را علیرضا فغانی با کمک های مهدی الوندی و محسن سلطانی بر عهده داشتند که موعود بنیادی فرد و امیر عرب براقی نیز به عنوان داوران پشت دروازه در این دیدار حضور یافتند، همچنین تاکافومی آماهوشی و مهدی زبیدی هر دو از تیم فولاد در این مسابقه کارت زرد گرفتند.
تیم فوتبال سپیدرود رشت در این دیدار با ترکیب ایمان صادقی، میثم فرودسی، میثم تهیدست ( از دقیقه ۸۶ جواد آقایی پور)، میلاد شیخی سلیمانی، لوکا نوزادزه (از دقیقه ۵۰ محمدرضا مهدوی)، محمد بلبلی، هومن ربیع‌زاده، مهرداد بایرامی، حسین شنانی، حسین ابراهیمی (از دقیقه ۶۳ مهدی محمدیاری) و ابراهیم لطفی به مصاف فولاد خوزستان رفت.
همچنین تیم فولاد با ترکیب نصر سالاری، فرزاد جعفری، ایوب والی، میثم دورقی، حسن بیت سعید، آرش افشین (از دقیقه ۶۷ مهدی زبیدی)، لوسیانو پریرا مندس، سینا مریدی (از دقیقه ۷۰ عبدالله کرمی)، سیامک کوروشی، رضا میرزایی و تاکافومی آماهوشی رو در روی سپیدرود قرار گرفت.
پیش از این بازی و تا پایان هفته بیست و ششم رقابت های لیگ برتر ، تیم فولاد خوزستان با ۳۳ امتیاز در مکان ششم و تیم سپیدرود رشت با ۱۹ امتیاز در مکان پانزدهم جدول رده بندی قرار داشتند.

در facebook به اشتراک بگذارید
در twitter به اشتراک بگذارید
در telegram به اشتراک بگذارید
در whatsapp به اشتراک بگذارید
در print به اشتراک بگذارید

لینک کوتاه خبر:

https://bazbarankhabar.ir/?p=492

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

تصویر روز:

پیشنهادی: