سپیدرود رشت به سرمایه دار اصفهانی فروخته می شود!

متقاضی خرید هیچ سابقه‌ای در زمینه باشگاه داری ندارد

سپیدرود رشت به سرمایه دار اصفهانی فروخته می شود!/ متقاضی خرید هیچ سابقه‌ای در زمینه باشگاه داری ندارد

نشست فروش تیم سپیدرود به یک سرمایه دار اصفهانی برگزار شد.

به گزارش باز باران خبر؛ مدیر روابط عمومی تیم  سپیدرود  رشت  گفت: نشست فروش تیم سپیدرود با هدف مذاکره بر سر انتقال تیم سپیدرود به متقاضی اصفهانی که نماینده یک هولدینگ بسیار معتبر است، با حضورافشین ناظمی مدیرعامل و کیومرث بیات مالک فعلی این تیم برگزار شد.

رادنی دیدار با اشاره به اینکه پروسه انتقال تیم سپیدرود به مالک جدید شرایط خاصی را در بر دارد و شامل هزینه‌ای تا ۲ میلیارد تومان است، افزود: در قرارداد واگذاری باشگاه سپیدرود به کیومرث بیات آمده است که در زمان فروش تیم به مالک جدید، کیومرث بیات باید مبلغ دو میلیارد تومان به مالک سابق باشگاه یعنی علی کریمی بپردازد.

مدیر روابط عمومی تیم سپیدرود رشت، با تاکید بر اینکه مبلغ یک میلیارد تومان به علی کریمی برای دادن چک از سوی او به بازیکنان تیم به دلیل گرفتن تخفیف از آن‌ها نیز باید پرداخت شود، گفت: متقاضی خرید که هیچ سابقه‌ای در زمینه باشگاه داری ندارد، برای مذاکره با علی کریمی به مقصد تهران عزیمت کرده و به یک سری توافقات ضمنی نیز دست یافته است.

رادنی دیدار با اشاره با تاکید بر اینکه شرایط فرد متقاضی آن است که تیم سپیدرود را بدون هیچ گونه بدهی در اختیار خواهد گرفت، تصریح کرد: سرمایه گذار اصفهانی در صورت اینکه موفق به خرید باشگاه سپیدرود نشود حاضر است به عنوان اسپانسر هم از تیم حمایت کند.

گفته شده رد پای سید محمد علی ثابت‌ قدم شهردار پیشین شهرستان رشت نیز در این معامله به چشم می‌خورد و او از جمله حامیان سرمایه‌دار اصفهانی قلمداد می‌شود.

در facebook به اشتراک بگذارید
در twitter به اشتراک بگذارید
در telegram به اشتراک بگذارید
در whatsapp به اشتراک بگذارید
در print به اشتراک بگذارید

لینک کوتاه خبر:

https://bazbarankhabar.ir/?p=31934

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

پیشنهادی: