سه گیلانی به اردوی تیم ملی قایقرانی روئینگ دعوت شدند

سه ورزشکار گیلانی به مرحله جدید اردوی تیم ملی قایقرانی روئینگ دعوت شدند.

به گزارش باز باران خبر؛ مسئول روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان گیلان  اظهار داشت: از سوی فدراسیون قایقرانی ۲۵ ورزشکار به پنجمین مرحله اردوی تیمهای ملی بانوان و آقایان دعوت شدند که دو ورزشکار گیلانی در بخش بانوان و یک ورزشکار این استان در بخش آقایان هستند.

مرتضی ورزلدوست افزود: بر این اساس و طبق اعلام فدراسیون قایقرانی، ۱۲ قایقران در بخش آقایان به مرحله جدید اردوی تیم ملی روئینگ دعوت شدند که امیرحسین محمدپور از استان گیلان نیز جزو دعوت شدگان است.

وی ادامه داد: همچنین در بخش بانوان ۱۳ قایقران از استان های مختلف کشور به پنجمین مرحله اردوی تیم ملی روئینگ دعوت شدند که نازنین ملایی و هانیه خرسند از استان گیلان جزو دعوت شدگان به این مرحله از اردو می باشند.

وی بیان کرد: این سه قایقران شایسته استان گیلان به همراه سایر دعوت شدگان باید از عصر امروز (شنبه) در پنجمین مرحله اردوی آماده سازی تیم ملی قایقرانی روئینگ که در تهران برپا می شود، حضور یابند.

ورزلدوست خاطرنشان کرد: پنجمین مرحله اردوی تدارکاتی تیم ملی قایقرانی روئینگ کشورمان جهت حضور موفق در مسابقات کسب سهمیه المپیک توکیو ۲۰۲۰ زیر نظر کادر فنی این تیم تا روز ۲۱ تیر ماه در دریاچه آزادی تهران ادامه خواهد یافت.

مسئول روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان گیلان در ادامه اظهار کرد: امیدواریم که امیرحسین محمدپور، نازنین ملایی و هانیه خرسند سه قایقران شایسته این استان با موفقیت این اردو را پشت سر گذاشته تا به عضویت تیم ملی درآیند و به همراه این تیم در مسابقات مختلف حضور یابند.

در facebook به اشتراک بگذارید
در twitter به اشتراک بگذارید
در telegram به اشتراک بگذارید
در whatsapp به اشتراک بگذارید
در print به اشتراک بگذارید

لینک کوتاه خبر:

https://bazbarankhabar.ir/?p=1981

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

پیشنهادی: