سرقت از مشاعات ساختمان تخصص سارق

باز باران خبر- فرمانده انتظامی شهرستان رشت از دستگیری یک سارق با ۶ فقره سرقت از مشاعات ساختمان‌ها توسط ماموران کلانتری ۱۴ خبر داد.

سرهنگ “محمود حافظی” در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری پلیس، مبارزه با سارقان و پیشگیری از وقوع سرقت را مهمترین وظیفه و اولویت کاری مجموعه انتظامی عنوان کرد و اظهارداشت: تلاش‌های شبانه‌روزی پلیس برای پیشگیری از وقوع جرایم و حفظ امنیت مردم است.
وی در ادامه با بیان اینکه در پی وقوع چند فقره سرقت از مشاعات ساختمان‌ها در شهر رشت طی هفته‌های اخیر، پیگیری موضوع به صورت ویژه در دستور کار پلیس قرار گرفت، افزود: ماموران کلانتری ۱۴ با انجام تحقیقات و بررسی‌های فنی صحنه‌های وقوع سرقت، هویت سارق این پرونده‌ها را شناسایی و او را در حالی که مشغول سرقت شیرآلات اطفای حریق راه پله یک مجتمع مسکونی بود، دستگیر کردند.
فرمانده انتظامی شهرستان رشت اذعان‌داشت: سارق ۳۵ ساله به ۶ فقره سرقت از مشاعات ساختمان اعتراف کرد و پس از بازسازی صحنه‌های جرم و تشکیل پرونده به منظور سیر مراحل قانونی به مرجع قضائی معرفی شد.
این مقام انتظامی در پایان با تاکید بر توجه و رعایت هشدارها و توصیه‌های انتظامی در بحث پیشگیری از سرقت توسط مردم از شهروندان خواست در صورت مشاهده هرگونه مورد مشکوک، مراتب را بلافاصله از طریق سامانه ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند.

 

در facebook به اشتراک بگذارید
در twitter به اشتراک بگذارید
در telegram به اشتراک بگذارید
در whatsapp به اشتراک بگذارید
در print به اشتراک بگذارید

لینک کوتاه خبر:

https://bazbarankhabar.ir/?p=35731

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

پیشنهادی: