سخت کوشی،تعهد و اخلاق مداری شهیدان انصاری و نورانی الگوی مدیران باشد

سرپرست استانداری گیلان رمز ماندگاری شهیدان انصاری و نورانی در اذهان مردم را مردم داری،تعهد و اخلاق مداری آنان خواند.

به گزارش باز باران خبر و به نقل از پایگاه اطلاع رسانی استانداری گیلان؛ دکتر ارسلان زارع به همراه وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در مراسم سی و هشتمین سالگرد شهادت “شهید علی انصاری استاندار اسبق گیلان و تنها استاندار شهید کشور” و “شهید علیرضا نورانی معاون عمرانی استانداری گیلان” حضور یافت.

دکتر زارع در این مراسم اظهار داشت: ایثار و شهادت نه تنها به عنوان یک ارزش بلکه به عنوان یک فرهنگ متعالی در زمره عالی ترین مفاهیم الهی قرار دارد که یک انسان یا جامعه می‌تواند به آن دست یابد که مایه مباهات جامعه و کشور است و پیکره جامعه را تحت تاثیر قرار می دهد .

وی افزود:انقلاب اسلامی و استمرار و اقتدار نظام جمهوری اسلامی مدیون شهدا و ایثارگران و صبوری خانواده‌های معزز آنان است.

 زارع تصریح کرد :شهیدان انصاری و نورانی به سبب سخت‌کوشی، اخلاق‌مداری و مردمی بودن همواره الگوی مدیران جامعه اسلامی در دوران حیات خود و پس از شهادت بوده و خواهند بود .

سرپرست استانداری گیلان افزود: آنچه که موجب شده تا دوره کوتاه مدت خدمت این دو شهید والامقام در گیلان و کشور مانا باشد ایمان، تعهد ،تقوا و مردمی بودن آنان است .

وی ترویج و اشاعه فرهنگ ایثار و شهادت را از مهم‌ترین برنامه‌های دولت تدبیر و امید خواند که برگزاری یادواره یادواره شهیدان انصاری و نورانی و ۲۵۷ شهید کارمند استان درهمین راستا است.

در facebook به اشتراک بگذارید
در twitter به اشتراک بگذارید
در telegram به اشتراک بگذارید
در whatsapp به اشتراک بگذارید
در print به اشتراک بگذارید

لینک کوتاه خبر:

https://bazbarankhabar.ir/?p=2321

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

پیشنهادی: