ستاد اجرایی فرمان امام و آستان قدس مالیات خود را شفاف سازی کنند

باز باران خبر/ نماینده مردم صومعه سرا در مجلس گفت: ستاد اجرایی فرمان امام و آستان قدس بهتر است برای اینکه مردم در جریان قرار بگیرند مالیات خود را شفاف سازی کنند.

«کاظم دلخوش‌اباتری»، نماینده مردم صومعه سرا در مجلس، در گفت و گو با خبرنگار برنا در رابطه با پرداخت مالیات از سوی ستاد اجرایی فرمان امام و آستان قدس رضوی گفت: ستاد اجرایی فرمان امام (ره) و آستان قدس مدتی است که مالیات پرداخت می کنند اما نیاز به شفاف سازی دارد و باید به دنبال آن باشیم.

عضو کمیسیون تلفیق در ادامه در رابطه با مالیات های دیده شده در بودجه ۱۴۰۰ بیان ‌کرد: در شرایط فعلی هر چیزی را به عنوان مالیات نباید افزایش داد زیرا بر زندگی مردم تاثیر منفی دارد، افزایش مالیات ها بر کالاهای ضروری مردم اثر مستقیم دارد مانند پتروشیمی ها که سومین رقم در ارزآوری کشور هستند. برخی نمایندگان به جای نظارت به دنبال هستند تا از اینها پول دریافت کنند، افزایش مالیات و یا اخذ مالیات گاهی موجب گرانی کالا ها می شود و در این بین مردم عادی متضرر می شوند. به بخشی از مالیات ها اعتقادی ندارم.

سخنگوی کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس افزود: ستاد اجرایی فرمان امام و آستان قدس بهتر است برای اینکه مردم در جریان قرار بگیرند مالیات خود را شفاف سازی کنند.

در facebook به اشتراک بگذارید
در twitter به اشتراک بگذارید
در telegram به اشتراک بگذارید
در whatsapp به اشتراک بگذارید
در print به اشتراک بگذارید

لینک کوتاه خبر:

https://bazbarankhabar.ir/?p=18750

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

پیشنهادی: