ساخت ۱۶۷۰ واحد توسط بنیاد مسکن انقلاب اسلامی گیلان در طرح اقدام ملی مسکن

بهمن بابایی معاون امور مسکن شهری بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان گیلان با بیان اینکه بنیاد مسکن انقلاب اسلامی در ۲۱ فروردین سال ۱۳۵۸ با افتتاح حساب ۱۰۰ امام تشکیل شده است گفت: این نهاد برگرفته از انقلاب به‌عنوان نخستین نهاد عمرانی برای خدمتگزاری به اقشار ضعیف جامعه تشکیل شد.

به گزارش باز باران خبر، بابایی با بیان اینکه مسکن شهری از مجموعه فعالیت حساب ۱۰۰ امام و بنیاد مسکن انقلاب اسلامی است افزود: ۵ سال گذشته ۲۱۳ پروژه با اعتبار ۲۶ میلیارد ریال در استان افتتاح شده است.

وی با اشاره به تولید در حوزه مسکن شهری بیان کرد: ساخت ۲۶۹ واحد مسکن در دستور کار قرارداد که ۲۳۱ واحد در دست ساخت است و بقیه ساخته و تحویل شد. معاون امور مسکن شهری بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان گیلان با اشاره به ساخت مسکن مهر در شهر های زیر ۲۵ هزار نفر در استان عنوان کرد: ۲۱۶۹۸ واحد مسکن مهر با استفاده از تسهیلات به بهره‌برداری رسید.

بابایی در خصوص طرح اقدام ملی مسکن افزود: در راستای اجرایی نمودن طرح ابلاغی اقدام ملی مسکن در سطح استان در سالجاری از سوی ادره کل راه و شهرسازی استان، اراضی مربوط به طرح موصوف با ظرفیت ۱۶۷۰ واحد مسکونی در ۹ شهر برنامه ریزی گردیده و در ۲ مرحله فرآیند ثبت نام متقاضیان در سامانه اقدام ملی انجام و از تعداد ۱۱۵۵ نفر متقاضی تعداد ۵۹۵ نفر متقاضی واجد شرایط پالایش گردیده است که متعاقباً جهت تکمیل مدارک خود به آن متقاضیان محترم از طریق ارسال پیامک، برای تکمیل ظرفیت باقی مانده نیز در آینده جهت ثبت نام مجدد متقاضیان جدید در سامانه اقدام ملی اطلاع رسانی خواهد شد.

در facebook به اشتراک بگذارید
در twitter به اشتراک بگذارید
در telegram به اشتراک بگذارید
در whatsapp به اشتراک بگذارید
در print به اشتراک بگذارید

لینک کوتاه خبر:

https://bazbarankhabar.ir/?p=8950

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

پیشنهادی: