ساختمان اتاق اصناف شهرستان ماسال افتتاح شد

بازباران خبر/ مدیرکل صنعت گیلان در سفر خود به شهرستان ماسال گفت: ساختمان اتاق اصناف شهرستان ماسال با مشارکت و همدلی صنوف و بازاریان با هدف ساماندهی امور صنفی شهرستان ماسال احداث و رسماً افتتاح شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل صنعت، معدن و تجارت استان گیلان؛ تیمور پورحیدری به اتفاق سید محمد اسحاقی معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری و با حضور نماینده مردم شهرستان در مجلس، فرماندار شهرستان و نایب رئیس اتاق اصناف ایران و رئیس بسیج اصناف استان گیلان؛ ساختمان اداری اتاق اصناف که اداره صمت شهرستان و اداره تعزیرات حکومتی شهرستان ماسال نیز در آن مستقر خواهد شد؛ را افتتاح نمودند.

مدیرکل صمت استان گیلان از فعالیت ۳ هزار و ۵۰۰ واحد صنفی در شهرستان ماسال سخن گفت و افزود: در ساختار تشکیلاتی اتاق اصناف این شهرستان ۱۴ اتحادیه صنفی سازماندهی و فعالیت می کنند که نیازمند ابنیه و امکانات مناسبی جهت ارائه خدمات مطلوب داشتند که به فضل خدا و با تلاش ها و همت عالی رئیس اتاق اصناف این شهرستان و هم افزایی صنوف زحمتکش این ساختمان بنا شده است. تیمور پورحیدری میزان مساحت بنا راحدود ۲هزار متر عنوان کرد و گفت: در طبقات مختلف ساختمان، جانمایی برای استقرار اتحادیه های زیر مجموعه اتاق اصناف و نهادهای مرتبط تعریف شده که در تسهیل امور صنفی بسیار حائز اهمیت است.

مدیرکل صمت گیلان، همدلی و وفاق جهت احداث ساختمان اتاق اصناف را کم نظیر توصیف کرد و اظهار داشت: این انسجام و یکپارچگی اصناف متعهد و متدین شهرستان ماسان قابل تحسین و مثال زدنی است که توانستند با سرمایه گذاری بیش از یک میلیارد و ۹۰۰ میلیون تومان به تدریج ساختمان را برای نظم دهی به امور صنفی بنا نمایند که انشالله منشا خیر و برکت برای کسبه و مردم شهرستان خواهد شد.

گفتنی است؛ پس از افتتاح ؛ طی مراسمی از روسای اتحادیه ها ، کسبه و خیرین و بانیان فهیم و پرتلاش شهرستان ماسال با اهدا لوح تقدیر، قدردانی و تشکر گردید.

در facebook به اشتراک بگذارید
در twitter به اشتراک بگذارید
در telegram به اشتراک بگذارید
در whatsapp به اشتراک بگذارید
در print به اشتراک بگذارید

لینک کوتاه خبر:

https://bazbarankhabar.ir/?p=25526

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

پیشنهادی: