زلزله ۶ ریشتری در غرب هرمزگان

بازباران خبر/به گزارش خبرگزاری فارس از بندرعباس، بدنبال وقوع زلزله ۶ ریشتری در غرب هرمزگان، تاکنون و به فاصله ۳ ساعت از زلزله اصلی، ۶ پس لرزه با شدت‌های مختلف ۳٫۵ تا ۴٫۱ ریشتری منطقه کوخرد در بستک را لرزانده است.به گفته مدیرکل مدیریت بحران استانداری هرمزگان، هماهنگی‌های لازم برای بازگشایی جاده لاورشیخ و کوران که بر اثر ریزش کوه تا مسدود شده بود صورت گرفته است و این محور تا ساعتی دیگر بازگشایی می‌شود.

بر اثر زلزله شدید و در پی آن سقوط چند تیر برق، برق روستاهای اسلام‌آباد، انجیره، خورچاه، بن‌کوه، هرسین از توابع بخش مهران قطع شده است که هم اکنون اکیپ‌های امداد برق در منطقه حاضر شده‌اند و به گفته مدیرعامل شرکت توزیع برق هرمزگان، برق این مناطق تا ساعتی دیگر وصل می‌شود.

همچنین مدیر مخابرات منطقه هرمزگان نیز گفت: قطعی برق در برخی مناطق باعث قطعی ایستگاه‌های تلفن همراه شده است که با برقراری جریان برق، ایستگاه‌ها وارد مدار می‌شوند.

فرمانده انتظامی هرمزگان نیز از فعالیت گشت‌های پلیس پس از وقوع زلزله در غرب هرمزگان خبر داد و گفت: تا بازگشت شرایط مناطق زلزله زده به وضعیت عادی در کنار مردم خواهیم بود.

به گفته سرپرست فرمانداری بستک، زلزله ۶ ریشتری در کوخرد هیچ خسارت جانی بدنبال نداشته است.

در facebook به اشتراک بگذارید
در twitter به اشتراک بگذارید
در telegram به اشتراک بگذارید
در whatsapp به اشتراک بگذارید
در print به اشتراک بگذارید

لینک کوتاه خبر:

https://bazbarankhabar.ir/?p=23276

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

پیشنهادی: