رونمایی از رفاهی کارت رزمی با حضور معاون وزیر ورزش

 

باز باران خبر/ با حضور معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت ورزش و جوانان و در حاشیه افتتاحیه نمایشگاه عزت و پیشرفت از رفاهی کارت رزمی در گیلان رونمایی شد .

به گزارش روابط عمومی هیات انجمن های ورزش های رزمی استان گیلان؛ برنا فیروزی در مراسم رونمایی از رفاهی رزمی که در حاشیه بازدید وی از غرفه های نمایشگاه عزت و پیشرفت صورت گرفت ، گفت : استان گیلان در رشته های رزمی دارای ورزشکاران و قهرمانان متعددی است و بحث خدمات رفاهی می تواند کمک و حمایت شایانی از این عزیزان داشته باشد .
وی افزود : قطعا اجرایی شدن چنین ایده هایی از سوی هیات های ورزشی می تواند ورزشکاران ،قهرمانان و پیشکسوتان را نسبت به حمایت متولیان ورزش از آنان دلگرم تر کند.

مسعود علیپور رئیس هیات انجمن ورزشهای رزمی گیلان نیز در این خصوص اظهار داشت : با توجه به اینکه استان گیلان رزمی کاران زیادی را دارد که مشغول فعالیت در رشته های مختلف رزمی هستند به منظور ارج نهادن به فعالیت های این عزیزان طرح رفاهی کارت رزمی برای نخستین بار در استان اجرایی شد .

وی اضافه کرد : ورزشکاران و قهرمانان و جامعه رزمی استان می توانند با داشتن این کارت از خدمات مربوط به اصناف ، پزشکی و درمان ،خدماتی و تجاری با مجموعه های طرف قرارداد بهره مند شوند.

وی خاطر نشان کرد : در گام دوم هیات انجمن ورزشهای رزمی گیلان در نظر دارد تا جامعه هدفی از هواداران ورزشهای رزمی را شناسایی کرده و نسبت به صدور کارت رفاهی رزمی برای هواداران با تعریف ساز و کار مشخص نیز اقدام نماید تا هواداران نیز از تخفیفات ویژه در زمینه های مختلف بهره مند گردند.

در facebook به اشتراک بگذارید
در twitter به اشتراک بگذارید
در telegram به اشتراک بگذارید
در whatsapp به اشتراک بگذارید
در print به اشتراک بگذارید

لینک کوتاه خبر:

https://bazbarankhabar.ir/?p=33249

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

پیشنهادی: