رقابت ۶۰ قصه گو در جشنواره بین المللی قصه گویی در گیلان

به مناسبت هفته ملی کودک، مرحله استانی بیست و دومین جشنواره بین المللی قصه گویی کانون پرورش فکری با رقابت ۶۰ قصه گو در گیلان در حال برگزاری است.

به گزارش باز باران و به نقل از ایرنا، مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان گیلان گفت: مرحله استانی بیست و دومین جشنواره بین‌ المللی قصه‌ گویی تا فردا شانزدهم مهرماه در کانون پرورش فکری در رشت ادامه دارد.

اسفندیار ضیائی با با بیان این که ۶۰ قصه گوی بخش صحنه ای در گیلان در مرحله استانی جشنواره بین المللی قصه گویی با هم رقابت می کنند، افزود:  ۳۵۸ قصه صحنه‌ ای در گروه های (دختران وپسران)،  (زنان و مردان) و (مادربزرگ ها و پدربزرگ ها) به دبیرخانه استانی ارسال‌ شده که در مجموع ۶۰ قصه برتر برای شرکت در این مرحله برگزیده شدند.

مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان گیلان بیان داشت: در پایان مرحله استانی جشنواره بین المللی قصه گویی در گیلان، ۱۱ قصه‌ گوی برگزیده برای شرکت‌ در رقابت‌ های منطقه‌ ای راه می یابند.

به گفته وی، رقابت های منطقه ای بیست و دومین جشنواره بین المللی قصه گویی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان  با حضور قصه‌ گویان برتر مرحله استانی از گیلان، مازندران، البرز، گلستان، خراسان شمالی، سمنان و تهران در  استان البرز برگزار می شود.

گفتنی است بر اساس آخرین آمار، افزون بر ۵۰ هزار کودک و نوجوان در مراکز ۳۱ گانه کانون پرورش فکری استان گیلان عضو هستند.

در facebook به اشتراک بگذارید
در twitter به اشتراک بگذارید
در telegram به اشتراک بگذارید
در whatsapp به اشتراک بگذارید
در print به اشتراک بگذارید

لینک کوتاه خبر:

https://bazbarankhabar.ir/?p=4303

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

پیشنهادی: