رشد ۹۹ درصدی ورود خودرو به گیلان

بازباران خبر/رئیس پلیس راه گیلان، از ورود ۸۷ هزار و ۱۶۴ دستگاه خودرو به گیلان طی ۲۴ ساعت گذشته خبر داد و عنوان کرد: در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته شاهد ۹۹ درصد افزایش ورودی به استان هستیم.

به گزارش ایسنا،سرهنگ جاور صفاری، با بیان اینکه از عصر روز گذشته شاهد بار ترافیکی پر حجم در استان گیلان بودیم، اظهار کرد: صبح امروز نیز بار ترافیکی نیمه سنگین، اما روان را در محدوده منجیل به رودبار تجربه کردیم.

وی با بیان اینکه در حال حاضر ترافیک در جاده های برون شهری استان عادی و روان است، افزود: در محورهای ساحلی و تفرجگاهی استان همچون انزلی – حسن رود و رشت – لنگرود ترافیک نیمه سنگین، اما است.

رئیس پلیس راه گیلان در گفت وگوی خبری باران، از ورود ۸۷ هزار و ۱۶۴ دستگاه خودرو به گیلان طی ۲۴ ساعت گذشته خبر داد و عنوان کرد: در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته شاهد ۹۹ درصد افزایش ورودی به استان هستیم.صفاری با اشاره به ورود ۵۸ هزار دستگاه خودرو به گیلان فقط از طریق محور منجیل – رودبار، خاطرنشان کرد: علیرغم افزایش ورودی خودرو به گیلان شاهد کمترین تصادفات در محورهای مواصلاتی استان بودیم.وی علت اصلی تصادفات را رفتارهای پر خطر و سرعت های غیر مجاز دانست و اضافه کرد: کلیه رانندگان به ویژه مسافران به قوانین راهنمایی و رانندگی توجه جدی داشته باشند.

رئیس پلیس راه گیلان، با اشاره به فرارسیدن ایام محرم و حرکت دسته جات عزاداری در محورها، یادآور شد: مسافران سرعت مجاز و مطمئنه را در حین رانندگی رعایت کنند که ایمنی خود و عزاداران را به دنبال دارد.

در facebook به اشتراک بگذارید
در twitter به اشتراک بگذارید
در telegram به اشتراک بگذارید
در whatsapp به اشتراک بگذارید
در print به اشتراک بگذارید

لینک کوتاه خبر:

https://bazbarankhabar.ir/?p=26472

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

تصویر روز:

پیشنهادی: