راه اندازی مجدد کاشی خزر با مدیریت مجرب و کادر فنی جدید

شرکت کاشی خزر با مدیریت مجرب و کادر فنی جدید دوباره راه اندازی شد.

به گزارش باز باران خبر و به نقل از واحد روابط عمومی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان گیلان فرهاد دلق پوش در حاشیه بازدید از شرکت کاشی خزر واقع در شهر صنعتی رشت راه اندازی مجدد کاشی خزر گیلان را نوید داد و گفت: با روی کار آمدن مدیریت و مالکیت جدید باتجربه و بهره مندی از کادر فنی کارآمد و باسابقه فنی اصفهان، یزد و گیلان به زودی این شرکت به چرخه تولید باز می گردد.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان گیلان با اشاره به تعطیلی۴ ساله کاشی خزر در گذشته، اظهار داشت: بسیاری از دستگاه ها و ماشین آلات بر اثر سوء مدیریت قبلی دچار آسیب و مشکلاتی شده اند که شکر خدا با به کارگیری دانش فنی و پشتکار مهندسین دلسوز این مرز و بوم این سرمایه‌گذاری عظیم مجدداً احیا می شود و پیش بینی می شود که ظرفیت اشتغال حداقل ۴۰۰ نفر نیروی انسانی را فراهم سازد.

دکتر دلق پوش،صنایع کاشی خزر را با ۲۴ سال تجربه در تولید کاشی، یکی از پیشگامان صنعت کاشی در کشور دانست و گفت: در تلاش هستیم به همت مدیرعامل جدید کارخانه با حمایت کامل این سازمان، نسبت به رفع چالش ها و مشکلات عدیده آن اقدام نموده و این سرمایه گداری انجام شده در بخش صنعت را از وضعیت رکود خارج نماییم.

وی به برف سنگین سال ۱۳۸۳ در رشت که باعث تخریب قسمتی از کارخانه شد، بعنوان بخشی از مشکل این واحد صنعتی اشاره کرد و تشریح کرد: بعد از این واقعه، مدیریت شرکت با استفاده از این فرصت اقدام به ساخت یک کارخانه مدرن با تجهیزات پیشرفته تر نمود که در سالن ۲۳ هزار متری احداث شد.

این مسئول در ادامه افزود: پس از ان اختلاف بین شرکاء و سهامداران ، بدهی های معوق بانکی و عدم بازاریابی نادرست، چالش اصلی این واحد بزرگ گردید.
رئیس سازمان صمت گیلان خاطرنشان کرد:صیانت از سرمایه های ملی یک وظیفه همگانی است. قطعا با تیم جدید، کاشی خزر بعنوان یک برند شاخص و پر تجربه در تولید کاشی و سرامیک با مدرنترین تجهیزات تولیدی با همکاری و اعتماد بانکهای عامل در استمهال بدهی ها و سایر مسئولین استانی و سعه صدر برخی طلبکاران مجددا رونق خواهد گرفت.

در facebook به اشتراک بگذارید
در twitter به اشتراک بگذارید
در telegram به اشتراک بگذارید
در whatsapp به اشتراک بگذارید
در print به اشتراک بگذارید

لینک کوتاه خبر:

https://bazbarankhabar.ir/?p=4452

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

پیشنهادی: