رئیس جدید هیات بسکتبال استان گیلان انتخاب شد

انتخابات ریاست هیات بسکتبال گیلان پس از دو سال و نیم با حضور رئیس این فدراسیون برگزار شد و محمد رفیعی هر ۱۶ آرای ماخوذه را کسب و به مدت چهار سال به عنوان رئیس هیات بسکتبال گیلان منصوب شد.

به گزارش باز باران خبر، مجمع انتخاباتی ریاست هیات بسکتبال استان گیلان با حضور رامین طباطبایی رئیس فدراسیون بسکتبال در رشت برگزار و در نهایت محمد رفیعی سرپرست این هیات به عنوان رئیس جدید هیات بسکتبال گیلان انتخاب شد.

در جریان این انتخابات در سالن کنفرانس پایگاه قهرمانی مجموعه ورزشی شهید عضدی رشت، محمد رفیعی هر ۱۶ آرای ماخوذه را کسب و به مدت چهار سال به عنوان رئیس هیات بسکتبال گیلان منصوب شد و محی الدین رجبی دیگر کاندیدای احراز پست ریاست هیات بسکنبال گیلان نیز در جریان این انتخابات رایی کسب نکرد.

محمد رفیعی که به عنوان رئیس جدید هیات بسکتبال استان گیلان انتخاب شده، پیش از این به مدت دو سال و نیم به عنوان سرپرست این هیات در گیلان فعالیت داشت.

مدیرکل اداره ورزش و جوانان استان گیلان در جریان این انتخابات گفت: خوشبختانه رضایت مندی در جامعه بسکتبال استان گبلان وجود دارد و همدلی خوبی را در این هیات شاهد هستیم که این امر موجب شده تا این رشته رشد خوبی را داشته باشد.

مریم بخشی افزود: گروه های خوبی توسط سرپرست در بخش های مختلف در این هیات فعالیت دارند و باید این روند رو به رشد ادامه یابد تا بیش از پیش شاهد موفقیت رشته بسکتبال در استان گیلان باشیم که در این راستا باید همه کمک کنند تا جایگاه بسکتبال گیلان در سطح کشور ارتقاء یابد.

در مجمع انتخابات ریاست هیات بسکتبال استان گیلان، رامین طباطبایی رئیس فدراسیون، مریم بخشی مدیرکل اداره ورزش و جوانان گیلان، ابوالفضل صادقی معاون توسعه اداره وزش این استان و اعضای مجمع عمومی هیات بسکتبال گیلان حضور داشتند.

در facebook به اشتراک بگذارید
در twitter به اشتراک بگذارید
در telegram به اشتراک بگذارید
در whatsapp به اشتراک بگذارید
در print به اشتراک بگذارید

لینک کوتاه خبر:

https://bazbarankhabar.ir/?p=5181

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

تصویر روز:

پیشنهادی: