دیدار مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان با فرماندار شهرستان آستارا

باز باران خبر/ مهندس اکبرزاده مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان گیلان به همراه برزگر معاون پشتیبانی و خوشرو مسئول روابط عمومی با حضور در فرمانداری شهرستان آستارا با عباس صابر فرماندار شهرستان دیدار نمود.

به گزارش باز باران خبر و به نقل از روابط عمومی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان گیلان، محمد اکبرزاده با بیان تفاهم نامه ساخت ۲۰۰۰ واحد مسکونی ویژه محرومین در گیلان و تخصیص سهمیه ۴۵ واحد برای شهرستان گفت: تا پایان آذر متقاضیان باید به بانک های عامل جهت دریافت ۵۰ میلیون تومان تسهیلات قرض الحسنه و ۳۰ میلیون تومان کمک بلاعوض مراجعه نمایند و تا پایان سال تمامی این واحدها به بهره برداری می رسد.

وی افزود: از ۴۴ روستای بالای ۲۰ خانوار شهرستان ۱۵ روستا از اجرای طرح هادی برخوردار هستند و این طرح ها برای توسعه این روستاها نقش بسیار مهمی را ایفا می کنند و پس از پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی برکات طرح هادی را در روستاهای کشور شاهد هستیم.

فرماندار شهرستان مرزی بندر آستارا در این دیدار خدمات رسانی بهینه به مردم را مهمترین وظیفه دانست و از مسئولین دستگاههای اجرایی بویژه بنیاد مسکن خواست در بخش های شهری و روستایی بالاخص توسعه پایداری روستایی، جلوگیری از مهاجرت مردم از روستاها به شهر،رضایت مندی مردم و فراهم سازی امکانات بیشتر مساعدت لازم را انجام دهند.

عباس صابر بر ادامه مقاوم سازی مساکن روستایی شهرستان تأکید کرد و تصریح نمود : دستگاه‌های اجرایی، بخشداران و دهیاران باید زمینه همکاری با بنیاد مسکن انقلاب اسلامی را در روستاها فراهم کنند. در پایان با تقدیر از زحمات مهندس هومان بصیر، مهندس مهدی گرویان بعنوان سرپرست بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شهرستان معرفی گردید

در facebook به اشتراک بگذارید
در twitter به اشتراک بگذارید
در telegram به اشتراک بگذارید
در whatsapp به اشتراک بگذارید
در print به اشتراک بگذارید

لینک کوتاه خبر:

https://bazbarankhabar.ir/?p=16961

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

پیشنهادی: