دیدار اعضای هیات امنای ستاد دیه با رئیس کل دادگستری استان برگزار شد

 

باز باران خبر/ به گزارش روابط عمومی دادگستری گیلان، دیدار اعضای هیات امنای ستاد دیه با حجت الاسلام و المسلمین اسماعیل صادقی نیارکی رئیس کل دادگستری استان برگزار شد.

حجت الاسلام و المسلمین اسماعیل صادقی نیارکی رئیس کل دادگستری استان در این نشست اظهار داشت: به ازای همه اعتباراتی که در ستاد دیه جمع می شود باید زندانی آزاد شود و منتظر اعتبارات کلان برای آزادی زندانی ها نباشیم.

وی با بیان اینکه برخی استان ها موفقیت های چشمگیری در آزادی زندانیان داشته اند تصریح کرد: باید با استفاده از تجارب این استان ها و همچنین بهره گرفتن از ظرفیت رسانه ملی در برگزاری جشن های با شکوه با حضور خیرین خصوصا در ماه مبارک رمضان کمک های بیشتری برای آزادی زندانیان جذب نمود.

حجت الاسلام والمسلمین صادقی با تاکید بر تلاش همه مسئولین ذیربط در راستای کمک به آزادی زندانیان افزود : از ابتدای امسال در گیلان ۱۹۸زندانی با ۲۱۵میلیارد تومان آزاد شده است و۷۱زندانی هم در شرف آزادی هستند.

علی یزدانی رییس ستاد دیه استان هم در این نشست گفت : در گیلان ۲۲زن زندانی غیر عمد داریم که ۲۰نفر مادر هستند و زندان جای مادر و زن نیست و باید کمک کنیم تا این مادران و زنان به کانون خانواده برگردند.

وی افزود : در سال گذشته ۴۰میلیارد تومان از شاکیان گذشت گرفتیم و۱۱میلیارد تومان از خیران گیلانی جمع آوری شد و بقیه هم از ستاد دیه کشوری تامین شد.

 گیلان ۹۷۰۰زندانی دارد که ۴۴۳نفر زندانی جرایم غیر عمد هستند.

در facebook به اشتراک بگذارید
در twitter به اشتراک بگذارید
در telegram به اشتراک بگذارید
در whatsapp به اشتراک بگذارید
در print به اشتراک بگذارید

لینک کوتاه خبر:

https://bazbarankhabar.ir/?p=34109

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

پیشنهادی: