دورگردانی عاملان شرارت و درگیری در بیمارستان پورسینای رشت

عاملان اصلی شرارت و درگیری بیمارستان “پورسینا” پس از دستگیری توسط پلیس، ظهر امروز برابر دستور قضائی در محل شرارت خود و در ملاء عام دورگردانی شدند.

 باز باران خبر؛ سردار “عزیزاله ملکی” ظهر امروز با حضور در محل وقوع درگیری اراذل و اوباش در بیمارستان “پورسینا” رشت گفت: در پی گزارش مردمی به مرکز فوریت‌های پلیس ۱۱۰مبنی بر وقوع درگیری و نزاع دسته جمعی توسط تعدادی از اراذل و اوباش که در ساعت ۰۱۴۵ روز سه شنبه ۸ مهرماه ۱۳۹۹ در محوطه اورژانس بیمارستان پورسینا رشت به وقوع پیوست، بلافاصله با حضور عوامل پلیس در صحنه مراتب شناسایی و دستگیری مسببین این درگیری در دستورکار یگان‌های عملیاتی پلیس قرار گرفت.
این مقام ارشد انتظامی افزود: صبح همان روز در ادامه بررسی‌ها یک نفر از عاملان اصلی این نزاع که در محور لشت نشا به کوچصفهان در حال تردد با خودرو شخصی بود، شناسایی و در حین فرار از دست مأموران با اصابت گلوله پلیس به وی، دستگیر و خودروی وی نیز توقیف شد.
سردار عزیزاله ملکی با اشاره به اینکه در ادامه بررسی‌ها، تعداد سه نفر دیگر از این اراذل و اوباش طی عملیات غافلگیرانه پلیس در شهر رشت دستگیر شدند، افزود: سایر متهمان اصلی که پس از انجام شرارت، شهر رشت را به مقصد استان البرز ترک نموده و به صورت مخفیانه قصد خروج از کشور را داشتند با اشرافیت اطلاعاتی پلیس طی اعزام تیم‌های عملیاتی به استان البرز در روز جاری طی یک عملیات غافلگیرانه در داخل یک دستگاه خودرو پراید شناسایی و دستگیر شدند و تعدادی سلاح سرد شامل قمه، قداره و چاقو از آنها کشف و ضبط شد.
وی با تاکید بر اینکه امنیت مردم خط قرمز پلیس است و با مخلان نظم و امنیت به شدیدترین وجه برخورد خواهد شد بیان داشت: پلیس و دستگاه قضایی مصمم هستند با شدت هرچه بیشتر با مخلان امنیت عمومی برخورد کنند.
این مقام ارشد انتظامی با اشاره به رضایت مردم از عملکرد مقتدرانه پلیس در برخورد با هنجارشکنان، خاطرنشان کرد: شهروندان در صورت برخورد با هرگونه مزاحمت از سوی اراذل و اوباش با مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ تماس بگیرند.
فرمانده انتظامی استان گیلان تصریح کرد: پلیس در هر شرایطی اجازه عرض اندام و قدرت‌نمایی به اراذل و اوباش و مخلان آسایش مردم را نداده و با اقتدار کامل با آنها برخورد خواهد کرد.
گفتنی است، عاملان اصلی شرارت و درگیری بیمارستان “پورسینا” پس از دستگیری توسط پلیس، ظهر امروز برابر دستور قضائی در محل شرارت خود و در ملاءعام دورگردانی شدند.

در facebook به اشتراک بگذارید
در twitter به اشتراک بگذارید
در telegram به اشتراک بگذارید
در whatsapp به اشتراک بگذارید
در print به اشتراک بگذارید

لینک کوتاه خبر:

https://bazbarankhabar.ir/?p=14283

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

پیشنهادی: