دوره بازآموزی قوانین داوری کیک بوکسینگ در رشت

 

دوره باز آموزی قوانین داوری کیک بوکسینگ در رشت با استقبال خوب ورزشکاران و به نحو بسیار مطلوبی برگزار شد.
به گزارش بازباران خبر و به نقل از روابط عمومی هیات ورزش های رزمی گیلان؛ کلاس آموزشی داوری رشته کیک بوکسینگ با حضور مسئولین هیات ورزش های رزمی گیلان و جمعی از ورزشکاران، قهرمانان، داوران و مربیان صبح جمعه ۴ مرداد ۱۳۹۸ در سالن مهمانسرای المپیک ورزشگاه عضدی رشت برگزار شد.
بنابراین گزارش؛ این دوره به منظور به روز شدن دانش و شناخت پنل اصلی داوری برای اولین بار در سطح کشور و به مدرسی استاد محمد بهرام‌جودری داور بین المللی فدراسیون ورزش های رزمی تشکیل گردید.
استاد محمد بهرام جودری داور بین المللی فدراسیون ورزش های رزمی در حاشیه برگزاری این کلاس به اهمیت کار قضاوت و داوری اشاره کرد و گفت: افرادی که بعنوان قاضی به قضاوت می پردازند باید به هیچ طیف و جناحی گرایش نداشته باشند.
وی ادامه داد: در عرصه ورزش نیز داورها باید بدون هیچ جهت گیری بازیکن ها را قضاوت و داوری کنند.
استاد جودری افزود: اگرچه اشتباه امری طبیعی بوده اما نباید در روند مسابقات‌ تاثیر منفی بگذارد.
مدرس این دوره خاطرنشان کرد: تمامی داوران اعم از سرداور، داور وسط و داوران کناری باید در طول مسابقات در رعایت اصول و قواعد بازی و داوری جدی و دقیق باشند.
گفتنی است در این کلاس ضمن پرسش و پاسخ حاضرین به آموزش اصول، نحوه و اجرای فنون داوری، بررسی امتیازها و ارایه نتایج عادلانه و واقعی در مسابقات پرداخته شد.
گفتنی است‌ در پایان استاد محمد بهرام جودری داور بین المللی فدراسیون ورزش های رزمی از تلاش های رییس کمیته داوران هیات ورزش های رزمی گیلان به منظور برگزاری این جلسات و همچنین داوری بی طرفانه ایشان در طول خدمتش با اهدای لوح تقدیر، قدردانی بعمل آورد.

 

 

در facebook به اشتراک بگذارید
در twitter به اشتراک بگذارید
در telegram به اشتراک بگذارید
در whatsapp به اشتراک بگذارید
در print به اشتراک بگذارید

لینک کوتاه خبر:

https://bazbarankhabar.ir/?p=2850

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

پیشنهادی: