دستگیری قاتل فراری تنها کمتر از دو ساعت پس از ارتکاب قتل

باز باران خبر/ معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان گیلان از دستگیری دو نفر به اتهام قتل عمد یک جوان ۲۳ ساله در شهر پره‌سر رضوانشهر خبر داد.
به گزارش باز باران خبر؛ سرهنگ ” مجید رسول‌زاده فرساد” در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس در تشریح این خبر گفت: بامداد روز جاری در پی وقوع یک فقره قتل در یک باب ویلای شخصی در شهر پره‌سر شهرستان رضوانشهر، بلافاصله بررسی موضوع و دستگیری قاتل در دستور کار ماموران پلیس قرار گرفت.
وی با اشاره به تشکیل تیم عملیاتی توسط فرماندهی انتظامی شهرستان رضوانشهر و حضور ماموران پلیس در صحنه افزود: در بررسی‌های اولیه مشخص شد خانمی که همراه مقتول در ویلای شخصی او بوده بلافاصله پس از وقوع قتل توسط قاتل از محل متواری شده است.
معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان گیلان گفت: بلافاصله پس از تحقیقات گسترده و ردگیری‌های پلیس، این خانم متواری دستگیر و در تحقیقات به عمل آمده مشخص شد همسر وی به اتفاق همدست خود به محل اقامت مقتول و همسرش در ویلای شخصی مقتول مراجعه و پس از درگیری فیزیکی، سرانجام وی را با ضربات قمه به قتل رسانده است.
سرهنگ “مجید رسول‌زاده فرساد” ضمن تقدیر از سرعت عمل و اقدامات فنی و کارشناسی به موقع فرماندهی انتظامی شهرستان رضوانشهر خاطرنشان کرد: پلیس سرانجام با اشرافیت اطلاعاتی و پیگیری‌های فنی موفق شد محل تردد متهمان را شناسایی و پس از انجام هماهنگی قضائی، هر دو متهم متواری ۲۷ و ۲۹ ساله که قصد خروج از استان گیلان داشتند را شناسایی و ظرف کمتر از دو ساعت آن‌ها را در شهرستان رودبار دستگیر کند.
وی ضمن تشریح پیامدهای سوء عدم توجه به قانون؛ بر لزوم پایبندی، تعهد و احترام به حریم خانواده تاکید کرد و گفت: متهمان پس از رویارویی با ادله متقن ارتکاب جرم، به بزه انتسابی اعتراف کردند.
معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان گیلان افزود: متهمان به ارتکاب جرم قتل پس از تشکیل پرونده در اختیار مرجع قضائی قرار گرفتند.

در facebook به اشتراک بگذارید
در twitter به اشتراک بگذارید
در telegram به اشتراک بگذارید
در whatsapp به اشتراک بگذارید
در print به اشتراک بگذارید

لینک کوتاه خبر:

https://bazbarankhabar.ir/?p=23064

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

پیشنهادی: