دستگیری فرد هتاک به آمر به معروف و ناهی از منکر توسط سپاه ناحیه مرکزی رشت

سرهنگ سیداکبر قاسمی از دستگیری فرد هتاک به آمر به معروف و ناهی از منکر در رشت توسط سپاه ناحیه مرکزی رشت خبر داد.‌

به گزارش باز باران خبر؛ سیداکبر قاسمی با تاکید بر اینکه امر به معروف و نهی از منکر در احادیث و آیات قرآن بدان بسیار اشاره شده است اظهار داشت : ارشاد و افزایش آگاهی و بصیریت در حوزه های مختلف به همه آحاد مردم در جامعه یکی از راهکارهای مقابله با توطئه های دشمنان بر علیه اسلام و نظام است.
فرمانده سپاه ناحیه مرکزی رشت اذعان کرد : بی توجهی به قوانین و عدم رعایت شئونات اسلامی از جمله مهمترین مقوله های است که نیروهای امنیتی و حفاظتی بدان توجه و رصد دارند و با هنجار شکنان برخورد جدی خواهد شد.‌
قاسمی با اشاره به توطئه های دشمنان و گسترش شبکه های ماهواره ای تصریح کرد : متاسفانه با گستردگی شبکه ها و فضاهای مجازی شاهد ورود فرهنگ بی بندو بار توسط برخی از هنجارشکنان و ناآگاهان در جامعه هستیم.
وی ادامه داد: در این راستا با تشکیل ستاد امر به معروف و نهی از منکر برنامه های مختلفی در طول سال جهت بصیرت دهی و پشتیبانی از آمران به معروف و ناهیان از منکر داریم.
فرمانده سپاه ناحیه مرکزی رشت به سگ گردانی که نشات گرفته از فرهنگ بی بندبار غربی است و گسترش آن در جامعه اشاره و خاطر نشان کرد : چند روز اخیر در پارک کشاورز رشت یکی از بانوان ارزشی امر به معروف و نهی از منکر به فردی که در حال سگ گردانی در این پارک بود داشتند آن فرد این بانوی محترم که در حال انجام وظیفه دینی و شرعی بودند را مورد ضرب و شتم قرار داد.
قاسمی با تاکید بر اینکه سپاه از آمرین به معروف و ناهیان منکر پشتیبانی می کند گفت : این هتاک به امر به معروف و نهی از منکر با پیگیری های صورت گرفته توسط سپاه ناحیه مرکزی رشت شناسایی و دستگیر شد.
وی به دین اسلام اشاره و اظهار کرد : ما در کشوری زندگی می کنیم که برای حفاظت از دین اسلام و دفاع از وطن شهدای زیادی تقدیم نمودیم، شایسته این سرزمین نیست که شاهد ترویج فرهنگ بی بندبار غربی باشیم.
فرمانده سپاه ناحیه مرکزی رشت به برخورد جدی نیروهای امنیتی و نظامی با هتاکان به آمرین به معروف و ناهیان از منکر با هماهنگی دستگاه قضایی در جامعه اشاره نمود و گفت: انتظار می رود مسئولین دستگاه های اجرایی در شهر رشت وظایف خودشان را بدرستی انجام داده تا شاهد چنین صحنه هایی در جامعه و سگ گردانی، خصوصا داخل پارک ها، خیابان، داخل خودرو و داخل مغازه ها نباشیم و شهرداران منطقه بهتر است وظایف خودشان را در پارک هاو…. به درستی انجام دهند.

در facebook به اشتراک بگذارید
در twitter به اشتراک بگذارید
در telegram به اشتراک بگذارید
در whatsapp به اشتراک بگذارید
در print به اشتراک بگذارید

لینک کوتاه خبر:

https://bazbarankhabar.ir/?p=15075

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

پیشنهادی: