دستگیری عاملان شرارت و درگیری بیمارستان پورسینا / منتشرکننده فیلم تحت پیگیرد قرار گرفت!

سرهنگ علی رمضانی، فرمانده انتظامی رشت از دستگیری عاملان شرارت و درگیری بیمارستان پورسینا این شهرستان خبر داد.

به گزارش باز باران خبر؛ فرمانده انتظامی رشت از دستگیری عاملان شرارت و درگیری بیمارستان پورسینا این شهرستان خبر داد.

سرهنگ علی رمضانی در تشریح این خبر گفت: در پی اعلام گزارش شهروندان به مرکز فوریت‌های پلیس ۱۱۰ مبنی قمه‌کشی و درگیری چند نفر در بیمارستان پورسینا رشت، رسیدگی به این موضوع و دستگیری متهمان در دستورکار ماموران انتظامی قرار گرفت.

وی با بیان اینکه با تحقیقات کارشناسی و فنی پلیس ظرف کمتر از ۲۴ ساعت تعدادی از عاملان این درگیری شناسایی و دستگیر شدند، افزود: تلاش برای شناسایی دیگر متهمان این پرونده در دستورکار پلیس قرار دارد.

سرهنگ رمضانی در ادامه با بیان اینکه یکی از متهمان در حین فرار از دست ماموران به علت اصابت گلوله زخمی و هم اکنون در بیمارستان بستری است، افزود: انتشار دهنده فیلم در فضای مجازی نیز به دلیل تشویش اذهان عمومی و القاء حس ناامنی در شهروندان تحت پیگرد قانونی قرار گرفت.

این مقام انتظامی علت درگیری را اختلاف بین اراذل و اوباش اعلام کرد و بیان داشت: دو متهم ۲۱ ساله و دیگر متهم ۲۵ ساله نیز در عملیاتی جداگانه توسط پلیس، غافلگیر و دستگیر شدند و پس از تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی در اختیار مرجع قضائی قرار گرفتند.

وی ایجاد اخلال در نظم عمومی و ارعاب شهروندان را خط قرمز پلیس و دستگاه قضائی اعلام کرد و گفت: نیروی انتظامی قاطعانه و بدون اغماض با هرگونه تحرک سوء اراذل و اوباش و مخلان نظم و امنیت برخورد خواهد کرد و اجازه عرض اندام را به آنها نخواهد داد.

فرمانده انتظامی شهرستان رشت در پایان از مردم خواست در صورت مشاهده ایجاد مزاحمت و شرارت توسط اراذل و اوباش، مراتب را بلافاصله به مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ اعلام کنند.

در facebook به اشتراک بگذارید
در twitter به اشتراک بگذارید
در telegram به اشتراک بگذارید
در whatsapp به اشتراک بگذارید
در print به اشتراک بگذارید

لینک کوتاه خبر:

https://bazbarankhabar.ir/?p=14238

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

پیشنهادی: