دستگیری دو شرور در رشت

فرمانده انتظامی استان از دستگیری دو شرور در اجرای طرح ضربتی برخورد با اراذل و اوباش در شهر رشت خبر داد.

به گزارش باز باران خبر؛ سردار عزیزاله ملکی در جمع با خبرنگاران با اعلام این خبر گفت: طرح برخورد با اراذل و اوباش و افرادی که با اقدامات هنجارشکنانه از قبیل ایراد ضرب و جرح، راه‎بندان، نزاع دسته جمعی، قدرت‌نمایی، تخریب اموال دولتی و اخلال در نظم عمومی باعث ایجاد رعب و وحشت و اخلال در نظم عمومی می‌شوند در دستورکار پلیس قرار دارد.

فرمانده انتظامی گیلان افزود: در پی دریافت گزارشاتی در خصوص شرارت و نزاع دسته جمعی، تیراندازی و راه‌بندان توسط دو نفر از اراذل و اوباش در منطقه آزاد انزلی و خشکبیجار شهرستان رشت و متواری شدن عاملان اصلی این درگیری‌ها، رسیدگی به موضوع به صورت ویژه در دستور کار پلیس قرار گرفت.

این مقام ارشد انتظامی با بیان اینکه ماموران پلیس امنیت عمومی استان با اشراف اطلاعاتی و اقدامات پیچیده شبانه‌روزی، سرنخی از دو متهم متواری این درگیری پیدا کردند، ادامه داد: خودروی متهمان در محور ورودی شهر رشت شناسایی، متوقف و دو شرور ۲۸ و ۳۹ ساله دستگیر شدند.

وی با اشاره به اینکه ماموران پس از دستگیری متهمان از خودرو آنها مقدار ۵ کیلو و ۴۰۰ گرم موادمخدر از نوع تریاک را کشف کردند، گفت: افراد دستگیر شده از اراذل و اوباش سابقه‌دار و تحت تعقیب هستند که با تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی شدند.

سردار ملکی بر استمرار اجرای اینگونه طرح‌ها برای ارتقای امنیت در سطح استان تاکید کرد و گفت: پلیس به هیچ وجه به مخلان نظم و امنیت، اجازه فعالیت و قدرت‌نمایی نخواهد داد.

فرمانده انتظامی استان گیلان از مردم خواست، در صورت اطلاع از فعالیت اراذل و اوباش و مخلان نظم و امنیت عمومی، مراتب را از طریق سامانه ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند.

در facebook به اشتراک بگذارید
در twitter به اشتراک بگذارید
در telegram به اشتراک بگذارید
در whatsapp به اشتراک بگذارید
در print به اشتراک بگذارید

لینک کوتاه خبر:

https://bazbarankhabar.ir/?p=13264

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

پیشنهادی: