دستگاه‌های اجرایی برای رفع معضلات مناطق محروم پای کار باشند

باز باران خبر/ سرهنگ سید اکبر قاسمی عصر امروز در حاشیه سرکشی و بازدید از محلات آسیب‌پذیر رشت در مسجد سلیمانداراب رشت اظهار داشت: یکی از اصلی‌ترین ماموریت‌های سپاه ناحیه مرکزی رشت در واقع تلاش برای برطرف‌کردن بخشی از مشکلات نقاط آسیب‌پذیر شهر است.

فرمانده سپاه ناحیه مرکزی رشت با اشاره به شناسایی ۷ محله آسیب‌پذیر در سطح شهرستان رشت توسط سپاه و بررسی مشکلات این محلات از ابتدای امسال تاکنون گفت: سعی داریم از تمامی ظرفیت‌ها از جمله حضور معتمدان محلی، ظرفیت‌های مردمی، ظرفیت‌ اقشار بسیج و دستگاه‌های اجرایی برای برطرف کردن بخشی از مشکلات این محلات استفاده کنیم.

قاسمی افزود: امروز به‌همراه شهردار رشت و شهردار منطقه ۴ و جمعی از مدیران شهری در محله سلیمانداراب رشت حضور پیدا کردیم و در ابتدا با حضور مدیر محله و گروه‌های مردمی از مکان‌های مختلف محل بازدید کردیم و بخشی از مشکلات در بازدید میدانی احصا شد.

وی با اشاره به نشست امروز در مسجد محله سلیمانداراب رشت خاطرنشان کرد: در ادامه با حضور شهردار رشت بخشی از موضوعات و مشکلات محله سلیمانداراب از جمله مشکل زمین ورزشی محل که یکی از دغدغه‌های اصلی جوانان منطقه است مورد بررسی قرار گرفت.

فرمانده سپاه ناحیه مرکزی رشت افزود: زمینی در منطقه سلیمانداراب وجود دارد که شناسایی شد و شهردار نیز قول داد که در اسرع وقت اقدامات لازم را برای آماده‌سازی زمین شناسایی‌ شده جهت تداوم فعالیت ورزشی جوانان محل انجام شود.

قاسمی معضلات فاضلاب و آب آشامیدنی را جزو دیگر دغدغه‌های مردم در محله سلیمانداراب رشت برشمرد و بیان کرد: برای برطرف شدن بخشی از این مشکلات لازم است که تمام دستگاه‌های اجرایی پای کار باشند و در جلسه‌ای به جمع‌بندی‌های لازم برای رفع مشکلات برسیم.

وی افزود: یکی دیگر از دغدغه‌های مردم در محله سلیمانداراب در واقع نبود پارک یا بوستان است البته موضوعات دیگری نیز در جلسه امروز مطرح شد و شهردار قول داد که در اسرع وقت جلسه‌ای با مدیران شهری برگزار کند و دغدغه‌های مردم محله سلیمانداراب و دیگر محلات بررسی و به مرور زمان برطرف شود.

قاسمی با بیان اینکه سپاه ناحیه مرکزی رشت، مشکلات محلات محروم و آسیب‌پذیر رشت را در قالب طرح جوادالائمه(ع) دنبال می‌کند افزود: قرار شد جلسه‌ای با حضور مدیران ۷ محله محروم رشت و شهردار منطقه نیز برگزار شود.

فرمانده سپاه ناحیه مرکزی رشت بیان داشت: سپاه همواره در کنار مردم است و خود را خدمتگزار مردم می‌داند و سعی می‌کنیم با حضور فیزیکی و میدانی، طرح تحول محلات آسیب‌دیده و رفع مشکلات آن‌ها را دنبال کنیم و جزء اولویت‌های کاری خود قرار دهیم.

در facebook به اشتراک بگذارید
در twitter به اشتراک بگذارید
در telegram به اشتراک بگذارید
در whatsapp به اشتراک بگذارید
در print به اشتراک بگذارید

لینک کوتاه خبر:

https://bazbarankhabar.ir/?p=15702

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

پیشنهادی: