در همه بخش ها همواره ارائه خدمت به مردم به بهترین شکل در اولویت است

باز باران خبر/ آیین افتتاح ساختمان جدید شعبه توزیع نیروی برق احمدسر گوراب شفت و عملیات اجرایی اصلاح و جایگزینی ۲۲۰۰ متر شبکه فرسوده مسی با کابل خودنگهدار در روستای مرخال شهرستان شفت برگزار شد.

در هفتمین روز از ایام الله دهه مبارک فجر و با حضور محمدحسن پور سرپرست فرمانداری شهرستان شفت ، محمد اسماعیل هنرمند مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان گیلان ، مهندس میری نرگسی قائم مقام در امور اجرایی شهرستان ها و جمعی از مقامات و مسئولین محلی، ساختمان شعبه توزیع نیروی برق احمدسر گوراب شفت و عملیات اجرایی اصلاح و جایگزینی ۲۲۰۰ متر شبکه فرسوده مسی به کابل خودنگهدار با اعتبار ۳۴۰ میلیون تومان در روستای مرخال شهرستان شفت افتتاح و مورد بهره برداری قرار گرفت.

در این آیین محمد اسماعیل هنرمند مدیر عامل توزیع نیرو برق استان گیلان طی سخنانی با اشاره به ایام الله دهه فجر گفت : درطی بیش از چهار دهه از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی در همه بخش ها  همواره ارائه خدمت به مردم به بهترین شکل در اولویت بوده است.

وی افزود: شعبه توزیع نیروی برق احمدسر گوراب شفت ۱۱هزار مشترک را تحت پوشش خواهد گرفت و بهره برداری از این شعبه باعث می شود که با امکانات بیشتر خدمات مطلوب به مشترکین ارائه شود.

وی یاد آور شد: در حوزه تامین زیرساخت ها تلاشگران عرصه صنعت برق به عنوان خدمتگزاران مردم همواره  در مناطق روستایی و شهری دور و نزدیک استان اقدامات در خور توجهی انجام دادند.

وی اضافه کرد: پیش از این و در کل استان ۱۰۰۰کیلومتر شبکه فرسوده مسی با صرف هزینه ۱۲۰میلیارد تومان به کابل خودنگهدار مجهز شده است و مقرر شده در فاز دوم۱۰۰۰کیلومتر دیگر از شبکه های توزیع برق با احداث کابل خودنگهدار مورد اصلاح قرار گیرد.

هنرمند تصریح کرد: مرحله دوم طرح ملی اصلاح و جایگزینی شبکه فرسوده مسی با کابل خودنگهدار در استان گیلان ، امروز ۱۸ بهمن با جایگزینی ۲۲۰۰ متر شبکه فرسوده مسی در روستای مرخال شهرستان شفت با اعتبار ۳۴۰ میلیون تومان آغاز شد.

 مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق استان گیلان به سهم شهرستان شفت در مرحله اول طرح مذکور اشاره کرد و گفت: درسال جاری برای تبدیل ۶۰ کیلومتر شبکه فرسوده با کابل خود نگهدار در شهرستان شفت برنامه ریزی شده بود که خوشبختانه تا کنون ۳۰ کیلومتر آن با صرف هزینه ۲میلیارد و۷۰۰ میلیون تومان انجام شد ه است و مابقی هم در دست انجام است.

 هنرمند در بخش دیگری از سخنان خود به اجرای طرح استانی افزایش تاب‌آوری شبکه اشاره کرد و افزود: در سطح استان طی ۳۲۰ مرحله بیش از ۶۰۰ کیلومتر طرح تاب آوری و اصلاح ۹۵ فیدر با صرف هزینه ۱۳ میلیارد و ۱۴۳ میلیون تومان به بهره برداری رسید که این اقدامات مهم با تلاشهای ارزنده ۱۵۶۳ اکیپ عملیاتی انجام شده است تا همواره در هر شرایط جوی شاهد پایداری شبکه و تداوم خدمت رسانی مطلوب به مردم باشیم.

در facebook به اشتراک بگذارید
در twitter به اشتراک بگذارید
در telegram به اشتراک بگذارید
در whatsapp به اشتراک بگذارید
در print به اشتراک بگذارید

لینک کوتاه خبر:

https://bazbarankhabar.ir/?p=18301

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

پیشنهادی: