در تعطیلی پیش رو، بازنشستگان تامین اجتماعی نگران دریافت مستمری خود نباشند

باز باران خبر/ روابط عمومی اداره کل تامین اجتماعی گیلان طی اطلاعیه ای از انجام سیستمی و متمرکز پرداخت مستمری ها بدون هیچگونه وقفه، بر اساس جدول زمانبندی در ایام تعطیلات پیش رو خبر داد.

به گزارش باز باران خبر؛ بدنبال تماس های تلفنی و دغدغه برخی از بازنشستگان و مستمری بگیران بابت چگونگی پرداخت مستمری ها در ایام تعطیلات ادارات و بانکها در روزهای آتی، روابط عمومی اداره کل تامین اجتماعی استان گیلان با صدور اطلاعیه ای از تداوم واریز مستمری ها بر اساس برنامه و جدول زمانبندی اعلام شده بدون هیچگونه وقفه خبر داد. 

در این اطلاعیه با اشاره به پیگیری ها و هماهنگی های صورت گرفته مبادی ستادی و با عنایت به اینکه تمامی پرداختهای مستمری ها بصورت سیستماتیک و متمرکز انجام می پذیرد، تاکید گردید این امر در روزهای آتی که همزمان با تعطیلات ناشی از مصوبه ستاد ملی کرونا و همچنین ایام تاسوعا و عاشورای حسینی خواهد بود بدون وقفه ادامه می یابد. 

خاطر نشان میسازد پرداخت حقوق مردادماه بازنشستگان و سایر گروههای مستمری بگیر از بیستم این ماه آغاز گردیده و فرایند آن همانند گذشته تا آخر ماه مطابق جدول زمانبندی ادامه خواهد داشت.  

در facebook به اشتراک بگذارید
در twitter به اشتراک بگذارید
در telegram به اشتراک بگذارید
در whatsapp به اشتراک بگذارید
در print به اشتراک بگذارید

لینک کوتاه خبر:

https://bazbarankhabar.ir/?p=21012

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

پیشنهادی: