دریافت کمک های مردمی برای خانواده های متاثر از کرونا

مدیرعامل هلال احمر گیلان گفت: مردم گیلان می توانند کمک های نقدی خود را جهت حمایت و مساعدت به اقشار و خانواده های متاثر از ویروس کرونا برسانند.

به گزارش باز باران خبر، مهدی ولی پور از انتشار فراخوان عمومی دریافت کمک های مردمی جهت کمک به خانواده های کم بضاعت خبر داد و اظهار کرد: مردم گیلان می توانند کمک های نقدی خود را جهت حمایت و مساعدت به اقشار و خانواده های متاثر از ویروس کرونا برسانند.

وی افزود: جمعیت هلال احمر براساس اهداف و رسالت تبیین شده در راستای تلاش برای تسکین آلام بشری و مسئولیت پذیری اجتماعی اقدام به جمع آوری کمک های نقدی جهت حمایت و مساعدت به اقشار و خانواده های کم برخوردار متاثر از ویروس کرونا کرده است.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر گیلان، ارائه خدمات پشتیبانی به مراکز و نقاهتگاه های مشخص شده از سوی ستاد مبارزه با کرونای استان را از دیگر ماموریت های هلال احمر دانست و گفت: از مردم نوعدوست استان گیلان تقاضا می شود تا نسبت به ارسال کمک های نقدی خود از طریق حساب جاری همه بانک ها به شماره ۹۹۹۹۹ و یا شماره کارت ۹۹۹۶-۹۹۹۹-۳۳۷۹-۶۱۰۴ جمعیت هلال احمر اقدام کنند.

به گزارش ایسنا، پرداخت از طریق USSD تلفن همراه به #۱۱۲*، کد دستوری #۱۱۲*۷۳۷* ایوا، اپلیکشن ۷۲۴ با کد دستوری#۱۱۲*۷۲۴*، اپلیکیشن پات با کد دستوری #۱۱۲*۷۸۸*، اپلیکیشن آپ با کد دستوری #۵۱۵۱*۷۲۳*، اپلیکیشن سکه با کد دستوری #۱۱۲*۷۱۲*، اپلیکیشن کیپاد با کد دستوری #۱۱۲*۷۲۰* و اپلیکیشن ۷۸۰ با کد دستوری #۱۱۲*۷۸۰* نیز امکان پذیر خواهد بود.

در facebook به اشتراک بگذارید
در twitter به اشتراک بگذارید
در telegram به اشتراک بگذارید
در whatsapp به اشتراک بگذارید
در print به اشتراک بگذارید

لینک کوتاه خبر:

https://bazbarankhabar.ir/?p=8370

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

تصویر روز:

پیشنهادی: