درخشش کشتی گیران پیشکسوت گیلانی در مسابقات قهرمانی جهان

 کشتی گیران فرنگی کار گیلانی با درخشش در مسابقات قهرمانی جهان موفق به کسب دو مدال طلا شدند.

به گزارش باز باران خبر و به نقل از ایرنا، رئیس هیات کشتی استان گیلان اظهار داشت: در جریان این مسابقات که در گرجستان برگزار شد، کشتی گیران گیلانی با درخشش خود دو مدال طلا کسب کردند و به همراه تیم ملی ایران مقام قهرمانی جهان را نیز به خود اختصاص دادند.

نقی هدایتی افزود: بر این اساس و در جریان این رقابت ها ، رضا علی اصغری از استان گیلان که به همراه تیم ملی کشتی فرنگی پیشکسوتان در مسابقات قهرمانی جهان حضور یافته بود، در وزن ۱۳۰ کیلوگرم با غلبه برابر همه رقبای خود مقام قهرمانی و مدال طلا را کسب کرد.

وی ادامه داد: همچنین علیرضا رسولی مقدم دیگر کشتی گیر پیشکسوت شایسته گیلانی در وزن ۱۰۰ کیلوگرم توانست برابر همه رقبای خود به برتری برسد تا با کسب مدال طلا، مقام قهرمانی جهان را در این وزن به خود اختصاص دهد.

رئیس هیات کشتی استان گیلان بیان کرد: در پایان این رقابت ها نیز تیم ملی کشتی فرنگی پیشکسوتان ایران با تصاحب ۹ مدال طلا، دو مدال نقره و شش مدال برنز و مجموع ۳۵۷ امتیاز  عنوان قهرمانی جهان را به خود اختصاص داد.

هدایتی خاطرنشان کرد: در رقابت های کشتی فرنگی قهرمانی پیشکسوتان جهان، زبده ترین کشتی گیران این رده سنی از کشورهای مختلف حضور داشتند که در پنج گروه سنی پیشکسوتان در شهر تفلیس گرجستان با هم به رقابت پرداختند.

در facebook به اشتراک بگذارید
در twitter به اشتراک بگذارید
در telegram به اشتراک بگذارید
در whatsapp به اشتراک بگذارید
در print به اشتراک بگذارید

لینک کوتاه خبر:

https://bazbarankhabar.ir/?p=4352

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

تصویر روز:

پیشنهادی: