دربی گیلان به تساوی کشیده شد

تقسیم ناامیدکننده امتیازات

تیمهای سپیدرود و ملوان به تساوی نه چندان امیدوارکننده قناعت کردند. 

به گزارش باز باران خبر، در چارچوب هفته ۲۸ لیگ دسته اول فوتبال ایران تیم های سپیدرود و ملوان در ورزشگاه سردار جنگل رشت بدون تماشاگر حساس ترین مسابقه هفته را برگزار کردند که در پایان این دیدار با تساوی یک بر یک به پایان رسید. 
بنا براین گزارش؛ در ثانیه های آغازین این دیدار تیم ملوان پررنگ ظاهر شد اما با گذشت دقایقی از این دیدار تیم سپیدرود رشت توانست این بازی را به تعادل برساند و اینچنین بر هیجان بازی نیز افزوده شد تا اینکه در دقیقه ۲۷ بازی محمدعلی اکبرخواه برای ملوان و بابک عبدالله زاده دقیقه ۴۵ نیمه اول  برای سپیدرود گلزنی کردند.
نیمه دوم این بازی هم هر دو تیم سپیدرود و ملوان بازی هجومی را از خود به نمایش گذاشته و برای کسب هر سه امتیاز این دیدار تلاش کردند و هر دو تیم نیز چند موقعیت مناسب گلزنی نیز بدست آوردند اما در نهایت بازیکنان نتوانستند از این فرصت ها سود ببرند و این بازی با نتیجه تساوی یک بر یک پایان یافت.

با این تساوی ملوان با ۲۸ امتیاز در رده پانزدهم و سپیدرود با ۲۷ امتیاز در رده هفدهم جدول قرار گرفتند. 

گفتنی است از حواشی این دیدار این بود که حسین زیاری داور این مسابقه در دقیقه ۵۵ محمدرضا مولایی مربی بدنساز ملوان را به دلیل اعتراض فراوان اخراج کرد.

داور: حسین زیاری، کمک داوران: امیرمحمد داودزاده و علی الفتی، داور چهارم: شهاب محمدی ، ناظر: شاهین حاج‌بابایی

کارت زرد: میلاد احمدی دقیقه ۳۹، پویا نزهتی دقیقه ۹۰ (سپیدرود) – حافظ یعقوبی دقیقه ۴۴، اکیر میثاقیان دقیقه ۴۸ (ملوان)
ترکیب سپیدرود رشت:
میکاییل ایمن تراج، مهیار نوری، ابوالفضل قربانی، میثم کریمی، حسام یعقوبی، میلاد احمدی (از دقیقه ۶۵ پویا نزهتی)، ساسان شیرمردی (از دقیقه ۳۸ محمد اسلامی)، محمد شادکام (از دقیقه ۸۰ هومن ربیع زاده)، بابک عبدالله زاده، حسین احمدلو (از دقیقه ۸۰ امیرحسین اسکندری)، صادق صادقی (از دقیقه ۶۵ یاسر حاتم زاده).
سرمربی: مهدی پاشازاده.

اخراج: محمدرضا مولایی مربی بدنساز (ملوان)

ترکیب ملوان انزلی:
مبین عشایر، مهیار زحمتکش، محمدرضا محرمی، پرهام صیاد، حافظ یعقوبی، میثم شاه مکوندزاده، سیامک کوروشی، خشایر زبرجد، رضا درویشی (از دقیقه ۶۹ سهیل رحمانی)، مهدی هاشمی نژاد (از دقیقه ۴۹ محمد حسین پور)، محمدعلی اکبرخواه (از دقیقه ۶۹ سعید حلافی).
سرمربی: اکبر میثاقیان

گزارش: علی رفعتی

در facebook به اشتراک بگذارید
در twitter به اشتراک بگذارید
در telegram به اشتراک بگذارید
در whatsapp به اشتراک بگذارید
در print به اشتراک بگذارید

لینک کوتاه خبر:

https://bazbarankhabar.ir/?p=11084

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

تصویر روز:

پیشنهادی: