خانواده شهدا افتخار ملت ما و شهید جاودانه ترین و مقدس ترین واژه انقلاب است

بازباران خبر: شهید جاودانه ترین و مقدس ترین واژه انقلاب است.

​​به گزارش روابط عمومی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان گیلان به مناسبت فرارسیدن میلاد باسعادت حضرت فاطمه معصومه (س)، مهندس حامد دائمی مدیرکل به همراه حجت الاسلام قربان پور مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه، معاونین پشتیبانی، مسکن شهری، رئیس اداره حراست و فرمانده پایگاه مقاومت بسیج، رئیس دفتر مدیرکل و مسئول روابط عمومی با حضور در منزل شهید روحانی غلامحسن زحمتکش از همسر و فرزند آن شهید با اهدای لوح و هدیه تقدیر کرد.

مهندس دائمی در این دیدار با اشاره به اینکه دیدار با خانواده شهدا و ایثارگران یک وظیفه است، گفت: شهیدان مظهر صلابت این مرز و بوم بوده و خانواده شهدا افتخار ملت ما هستند و شهید جاودانه ترین و مقدس ترین واژه انقلاب است.

مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی گیلان با بیان اینکه شهیدان از همه هستی خود گذشتند تا امنیت و آرامش را برای ما به ارمغان آورند، افزود: امروز اقتدار ما مدیون حماسه آفرینی شهیدان و ایثار گران است، عزیزانی که از همه تعلقات دنیوی گذشته و به قرب الهی نائل آمدند. وی در ادامه ابراز داشت: تا مادامی که فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه ما حاکم باشد هیچ قدرتی فکر تجاوز و تعدی به این مرز و بوم را نخواهد کرد.

گفتنی است در ادامه مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان، عزت و سرافرازی نظام جمهوری اسلامی را به برکت خون پاک شهدا و فداکاری‌های ایثارگران دانست و گفت: مردم و مسئولان کشورمان می‌دانند که هرچه امروز داریم به‌واسطه شهدا و ایثارگران به‌دست‌آمده و همه ما مدیون آنان هستیم.

حجت‌الاسلام قربان پور دیدار با خانواده شهدا را روحیه‌بخش دانست و افزود:  وظیفه همه ما آن است تا با حضور در جمع خانواده شهدا به آنان ثابت کنیم که ایثارگری شهدا را فراموش نکردیم و همواره از راه و آرمان آنان پاسداری خواهیم کرد. شایان ذکر است شهید حجت الاسلام والمسلمین غلامحسن زحمتکش از پرسنل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان گیلان در آذر سال ۱۳۶۱ به دست عوامل ضدانقلاب ترور و به درجه رفیع شهادت نائل آمد.

در facebook به اشتراک بگذارید
در twitter به اشتراک بگذارید
در telegram به اشتراک بگذارید
در whatsapp به اشتراک بگذارید
در print به اشتراک بگذارید

لینک کوتاه خبر:

https://bazbarankhabar.ir/?p=24878

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

پیشنهادی: