حضور پر توان نیروی انتظامی باعث امنیت سرمایه گذاری در حوزه تولید و تجارت خواهد شد

بازباران خبر به گزارش روابط عمومی اداره کل صنعت، معدن و تجارت استان گیلان تیمور پورحیدری در دیدار با سردار عزیزا… ملکی، فرماندهی نیروی انتظامی استان گیلان ضمن ابراز خرسندی از حضور فرمانده پرتلاش در “دهه تولید و تجارت” در محل اداره کل، اظهار داشت: همه تلاش‌ها و تکاپو بر این است که رضایت خداوند و مردم نسبت به خدمات ما حاصل گردد و هر چقدر بتوانیم تسهیل و تسریع در امور کارآفرینی داشته باشیم به اهداف مهم اقتصادی نظام نزدیکتر شده ایم.

تیمور پورحیدری به تعامل تنگاتنگ نیروی انتظامی در قالب گشت های مشترک نظارتی با اداره کل صمت اشاره و قدردانی کرد و گفت: با وجود ۱۳۰هزار واحد صنفی و ۲هزار و ۵۰۰واحد صنعتی و تولیدی در استان، همواره حضور عملیاتی همکاران شما در طرح های نظارتی و کنترلی؛ دلگرم‌ کننده، اثربخش و بازدارنده است.

وی همت و وفاق نیروی انتظامی در طرح بزرگ اقتصادی دولت را مثبت ارزیابی کرد و افزود: ما نیروی انتظامی را همیار خود در امر تولید و تجارت می دانیم بویژه در اجرای مردمی سازی یارانه ها، نیروی انتظامی همواره با همه ظرفیت خود در کنار ما بوده و شاهد تلاش دلسوزانه و متعهدانه این نیروی نظام بخش و پشتیبان اقتصادی هستیم.

گفتنی است سردار ملکی از محل فعالیت ” سامانه پاسخگویی ۱۲۴” اداره کل صمت گیلان بازدید نمود و از نزدیک برخی از گزارشات واصله مردمی را رصد و ارزیابی کرد.

در facebook به اشتراک بگذارید
در twitter به اشتراک بگذارید
در telegram به اشتراک بگذارید
در whatsapp به اشتراک بگذارید
در print به اشتراک بگذارید

لینک کوتاه خبر:

https://bazbarankhabar.ir/?p=25450

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

پیشنهادی: