حضور تکواندوکار گیلانی در رقابت های بین المللی ترکیه

طیبه پارسا تکواندوکار گیلانی در رقابت های بین المللی ترکیه حضور می یابد.

به گزارش باز باران خبر و به نقل از ایرنا، رئیس هیات تکواندو استان گیلان گفت : تیم ملی تکواندو بانوان کشور با ۱۰ هوگوپوش در رقابت های بین المللی ترکیه حضور پیدا می کند که طیبه پارسا از گیلان نیز جزو ملی پوشان است.

محسن سترگی افزود: رقابت های تکواندو بین المللی ترکیه از روز ۱۴ بهمن ماه جاری به مدت پنج روز در دو بخش کیوروگی(مبارزه) و پومسه( اجرای فرم) و سه رده سنی نونهالان، نوجوانان و بزرگسالان در استانبول برگزار می شود.

وی ادامه داد: طیبه پارسا تکواندوکار شایسته گیلان که با درخشش در اردوها و رقابتهای انتخابی به عضویت تیم ملی بانوان درآمده در مسابقات بین المللی ترکیه در وزن ۶۲- کیلوگرم به مصاف رقبای خود خواهد رفت که امید است این ملی پوش ارزنده نتیجه خوبی را در این دوره از رقابت ها کسب کند.

وی بیان کرد: البته تیم ملی تکواندو بانوان کشور برای کسب آمادگی بیشتر جهت حضور در رقابت های قهرمانی آسیا و کسب سهمیه قاره ای المپیک، در مسابقات بین المللی ترکیه حضور خواهد یافت.

رئیس هیات تکواندو استان گیلان اضافه کرد: هم اینک نیز طیبه پارسا تکواندوکار گیلانی به همراه سایر ملی پوشان تمرینات خود را در مرکز جهانی تکواندو در تهران پیگیری می‌کند تا با آمادگی کامل در رقابت های بین المللی ترکیه حضور یابد.

در facebook به اشتراک بگذارید
در twitter به اشتراک بگذارید
در telegram به اشتراک بگذارید
در whatsapp به اشتراک بگذارید
در print به اشتراک بگذارید

لینک کوتاه خبر:

https://bazbarankhabar.ir/?p=7054

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

پیشنهادی: