جشنواره شعر استانی ((سردار بدون مرز)) در گیلان برگزار می‌شود

باز باران خبر/ دبیر جشنواره شعر استانی سردار بدون مرز گفت: این جشنواره با محوریت یادمان سرداران بزرگ اسلام شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی و شهید ابومهدی المهندس در گیلان برگزار می‌شود.

به گزارش باز باران خبر و به نقل از ایسنا؛ ابراهیم لایق‌برحق  از برگزاری جشنواره شعر استانی به مناسبت در پیش بودن سالروز شهادت سردار شهید سلیمانی خبر داد و اظهار کرد: جشنواره شعر استانی «سردار بدون مرز» با محوریت یادمان سرداران بزرگ اسلام شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی و شهید ابومهدی المهندس در گیلان برگزار می‌شود.

وی در خصوص بخش‌های این جشنواره افزود: بخش‌های اصلی این جشنواره شامل «سیره اخلاقی، اجتماعی و سیاسی سردار شهید سپهبد قاسم سلیمانی»، «شهدای محور مقاومت» و «هشت‌هزار شهید استان گیلان» می‌باشد.

لایق‌برحق گفت: با توجه به اینکه ویروس کرونا آسیب‌های بسیاری به کادر درمان و همچنین کارکنان بانک وارد کرده است به همین خاطر آثار با محوریت «شهدای مدافع سلامت» و «مدافعان جبهه اقتصادی» از دیگر بخش‌های جشنواره شعر استانی سردار بدون مرز است.

فرمانده پایگاه بسیج قدس بانک ملی استان گیلان تصریح کرد: علاقمندان برای شرکت در این جشنواره فرصت دارند تا پنجم دی ماه سه اثر خود را به دبیرخانه جشنواره به آدرس Bmigilqods@gmail.com ارسال کنند. در یک صفحه مجزا مشخصات فردی شرکت‌کننده همراه با ذکر کدملی و آدرس تلفن تماس ارسال شود.

وی با بیان اینکه هر شرکت‌کننده می‌تواند حداکثر سه اثر به دبیرخانه جشنواره ارسال کند، خاطرنشان کرد: آثار برتر ارسالی بعد از داوری معرفی و تجلیل خواهند شد.

لایق‌برحق گفت: اختتامیه جشنواره شعر استانی سردار بدون مرز همزمان با سالروز سردار شهید سلیمانی و شهید ابومهدی المهندس در ۱۳ دی ماه با رعایت پروتکل‌های بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی و با حضور تعداد محدودی از مدعوین برگزار می‌شود.

در facebook به اشتراک بگذارید
در twitter به اشتراک بگذارید
در telegram به اشتراک بگذارید
در whatsapp به اشتراک بگذارید
در print به اشتراک بگذارید

لینک کوتاه خبر:

https://bazbarankhabar.ir/?p=16994

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

تصویر روز:

پیشنهادی: