جشنواره جوان خلاق لاهیجی بستری برای شکوفایی خلاقیت ها است

سرپرست شهرداری لاهیجان گفت: برگزاری جشنواره جوان خلاق لاهیجی با عنوان “شهید کریمی” بستری برای شکوفایی خلاقیت ها است.
به گزارش باز باران خبر و به نقل از اداره ارتباطات و اموربین الملل شهرداری لاهیجان، یوسف قیامتیون، سرپرست شهرداری لاهیجان در نشست هم اندیشی برگزاری جشنواره خلاق که با حضور جواد نجار تمیزکار، رئیس شورای شهر و تعدادی از مسئولان و نمایندگان جوان ادارات شهرستان در سالن همایش شهرداری لاهیجان برگزار شد با اشاره به تشکیل چهار کارگروه برای اجرای این جشنواره گفت: شرح وظایف شهرداری و شورای شهر بعنوان کمیته اجرایی مشخص است و ما در حال انجام آنها هستیم.
وی به انجام تبلیغات محیطی جشنواره جوان خلاق در سایرشهرهای استان گیلان اشاره کرد و افزود: تمام تلاش مدیریت شهری برای بهتر برگزاری این جشنواره است.
مهندس قیامتیون با بیان اینکه شهر اولین ها و برترین ها شعار تیم مدیریت شهری برای لاهیجان می باشد اظهار داشت: از ظرفیت سایت های خبری و فضای مجازی هم برای تبلیغات این جشنواره استفاده شده و باید در این زمینه برای اطلاع رسانی در سطح کشور بیشتر تلاش کنیم.
وی تداوم و انسجام تبلیغات را باعث شرکت ویژه جوانان در این جشنواره دانست و گفت: جشنواره جوان خلاق لاهیجی بستر خوبی برای شکوفایی استعداد ها است.
دبیر اجرایی جشنواره جوان خلاق لاهیجی خاطر نشان کرد: برترین های حوزه مدیریت شهری از این جشنواره که دارای خلاقیت و نوآوری باشند، شامل امتیازات ویژه ای خواهند شد.
قیامتیون ادامه داد: تلفیقی از فرهنگ و علم می تواند خروجی مثبتی برای لاهیجان داشته باشد.
جواد نجار تمیزکار، رییس شورای شهر لاهیجان نیز در این نشست با بیان اینکه جوانان سرمایه های طلایی یک کشور هستند و اهمیت دادن به جوانان می‌تواند در رشد و بالندگی حیات اجتماعی کشور موثر باشد، افزود : جوانان لاهیجانی در همه زمینه‌ها حرفی برای گفتن دارند و تک رقمی های کنکور و… ، تعداد زیادی از نخبگان کشوری از لاهیجان هستند .
وی گفت: جشنواره جوان خلاق لاهیجی فرصتی را فراهم می کند تا جوانان لاهیجانی در هر نقطه ای از این سرزمین ابتکارات،ابداعات و فعالیت های اجتماعی و ورزشی، رسانه ای، فرهنگی و هنری و علمی خود را مطرح کنند .
[۱۱/۵،‏ ۱۵:۲۴] Khorsandi: وی ابراز امیدواری کرد که طرح های برگزیده این جشنواره مورد حمایت صندوق های حمایتی دولت قرار گیرد.
رئیس شورای شهر لاهیجان با بیان اینکه همدلی و انسجام مدیران لاهیجان همواره زبانزد بوده اظهارداشت : مدیران لاهیجان به خاطر جوانان عزیز لاهیجانی از این رویداد بزرگ حمایت کنند تا این اتفاق خوب به بهترین نحو اجرا شود.
نگار نادری، رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی لاهیجان و دبیر کارگروه هنری این جشنواره هم گزارشی از روند برگزاری جشنواره جوان خلاق ارائه کرد و خواستار همراهی همه دستگاهها و ادارات برای برگزاری مطلوب جشنواره شد.
گفتنی است در ادامه تعدادی از مدیران دستگاههای اجرای در مورد تبلیغات و دیگر موضوعات جشنواره گزارش خود را ارائه کردند. ضمن اینکه انتخاب جوان خلاق در زمینه های قرآنی، طلاب و روحانیون، فرهنگی، ورزشی، کشاورزی، کارآفرین، اجتماعی، دانشگاهی، رسانه ای، ابتکار و اختراع، دهیاری و شوراها، مدیریت، بهداشت و درمان، فنی و حرفه ای و … از محورهای این جشنواره است.
شایان ذکر است این جشنواره با عنوان “شهید کریمی” و به منظور شناسایی و معرفی الگوها و تجلیل از جوانان برتر شهرستان لاهیجان برگزار می شود.

در facebook به اشتراک بگذارید
در twitter به اشتراک بگذارید
در telegram به اشتراک بگذارید
در whatsapp به اشتراک بگذارید
در print به اشتراک بگذارید

لینک کوتاه خبر:

https://bazbarankhabar.ir/?p=15451

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

پیشنهادی: