جزئیات پرداخت وام ۱۰ میلیون تومانی به خبرنگاران

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی از احتمال پرداخت وام ۱۰ میلیون تومانی به خبرنگاران خبر داد و گفت که شرایط آن به زودی اعلام خواهد شد.

به گزارش باز باران خبر؛ محمد شریعتمداری در مراسم بزرگداشت روز خبرنگار در ساختمان تلاش برگزار شد با تبریک فرارسیدن روز خبرنگار اظهار کرد: در ارتباط با حمایت از کسب و کارهای آسیب دیده از کرونا ۷۸ میلیارد تومان برای ۴۷۸ بنگاه خبری متأثر از کرونا در قالب ۴ هزار و ۵۹۹ شغل اقداماتی انجام گرفت.

وی با اشاره به لایحه حمایت از خبرنگاران خاطرنشان کرد: با همکاری وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی لایحه حمایت از خبرنگاران را به زودی به مجلس شورای اسلامی با هدف حفظ امنیت شغلی خبرنگاران تقدیم خواهیم کرد.

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی ادامه داد: همچنین قرار است که در صورت تامین اعتبار و منابع دولتی وام ۱۰ میلیون تومانی خبرنگاری به خاطر ایام کرونا پرداخت شود.شرایط آن به زودی اعلام خواهد شد.

شریعتمداری با تاکید بر شفاف‌سازی در وزارت کار و رفاه اجتماعی گفت: این وزارتخانه هزار و ۳۰ عنوان از مشاغل زیرمجموعه شرکتهای تامین اجتماعی و سایر شرکتهای این وزارتخانه را منتشر کرده است و این اقدامات در راستای شفاف‌سازی قرار دارد.

وی با اشاره به ورود شرکت شستا به بورس خاطرنشان کرد: این شرکت شفاف شده است و از این به بعد باید مدیرعامل آن به جای ارائه گزارش در اتاق‌های دربسته در سالن‌های چند هزار نفری در ارتباط با گزارش‌های حسابرسی شده پاسخگو باشد.

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در پایان گفت: تلاش خواهیم کرد حق مسکن کارگران به زودی در دولت تصویب شود که در آن صورت حداقل حقوق کارگران نسبت به سال گذشته از رشد معادل ۴۴ درصد برخوردار خواهد شد.

در facebook به اشتراک بگذارید
در twitter به اشتراک بگذارید
در telegram به اشتراک بگذارید
در whatsapp به اشتراک بگذارید
در print به اشتراک بگذارید

لینک کوتاه خبر:

https://bazbarankhabar.ir/?p=11878

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

پیشنهادی: