جبار کوچکی نژاد :فعالیت جامعه اسلامی مهندسین گیلان در ۵۶ شهر /باهنر: سازمان جامعه اسلامی مهندسین یکی از تشکل های صنفی و سیاسی و سابقه دار است

بازباران خبر/پنجمین مجمع عمومی جامعه اسلامی مهندسین استان عصر پنجشنبه ساعت ۱۶ در محل سالن اجتماعات سازمان نظام مهندسی ساختمان گیلان با حضور مهندس باهنر عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام و دبیرکل جامعه اسلامی مهندسین کشور برگزار شد.

جبار کوچکی نژاد در پنجمین دوره انتخابات شورای استانی جامعه اسلامی مهندسین گیلان اظهار کرد: جامعه اسلامی مهندسین بیش از ۳۵ سال است که فعالیت خود را آغاز کرده و با گروهها و صنفهای مختلفی همکاری کرده است.

نماینده رشت و خمام در مجلس در پنجمین مجمع عمومی جامعه اسلامی مهندسین گیلان با اشاره به فعالیت دو دههای این تشکل اظهار کرد: در ۵۶ شهر کوچک و بزرگ استان گیلان این تشکل فعال است.

جبار کوچکی نژاد افزود: جلسات فصلی در همه شهرها برگزار می شود.

وی با بیان اینکه ۲۰۰ نفر از اعضای مؤثر ۵۶ شهر هستند، گفت: در این انتخابات از ۲۸ کاندید ۱۵ نفر انتخاب ۴ نفر هم بازرس انتخاب میشوند، ادامه داد: میانگین سنی ۴۳ سال بوده و به دنبال جوان گرای بوده ایم.

باهنر،دبیرکل جامعه اسلامی مهندسین کشور گفت: سازمان جامعه اسلامی مهندسین یکی از تشکل های صنفی و سیاسی و سابقه دار است.

وی افزود، هر دولتی همان طوری که نقاط قوت داشته در کنار آن نیز دارای نقاط ضعف فراوانی نیز بوده است.

باهنر به استقرار یک ساله دولت رئیسی و عملکرد قابل قبول آنها اشاره کرد و افزود: هشت سال دفاع مقدس، هشت سال سازندگی را نیز با خود به همراه داشت و با توجه به اینکه کشور بسیار گران اداره میشود اما در یک سری از شاخصها از سایر کشورهای آسیایی بالاتر هستیم.

وی با تاکید بر اینکه جامعه مهندسین تلاش می کند تا از نخبگان در شورای خود استفاده کند، تصریح کرد: ما سعی کرده ایم که یک مجموعه نخبه گرا باشیم و در این تشکل به عنوان اتاق فکر به پیشرفت این روند کمک کنیم.

وی افزود: باید از این دولت حمایت کنیم و نقد و راهنمایی هم انجام دهیم و در دل مردم امید ایجاد کنیم، اگر این کشور شروع به حرکت سریع کند میتوانیم به قله هایی برسیم که بسیار رفیع است.

در facebook به اشتراک بگذارید
در twitter به اشتراک بگذارید
در telegram به اشتراک بگذارید
در whatsapp به اشتراک بگذارید
در print به اشتراک بگذارید

لینک کوتاه خبر:

https://bazbarankhabar.ir/?p=26953

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

تصویر روز:

پیشنهادی: