رئیس اداره بازرگانی خارجی اداره کل صمت گیلان:

ثبت نام انتخاب صادرکنندگان نمونه ملی ۱۴۰۲ تمدید شد

رئیس اداره بازرگانی خارجی اداره کل صمت گیلان:

ثبت نام انتخاب صادرکنندگان نمونه ملی ۱۴۰۲ تمدید شد/ صادرکنندگان برتر ارزیابی و انتخاب می شوند

 

باز باران خبر/ رئیس اداره بازرگانی خارجی اداره کل صنعت، معدن و تجارت استان گیلان از فرصت دوباره ثبت نام صادرکنندگان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل صمت گیلان محمد درویشکردار با اعلام تمدید زمان ثبت نام صادرکنندگان گفت: صادرکنندگان متقاضی شرکت در رویداد انتخاب صادرکننده نمونه ملی سال ۱۴۰۲ می توانند جهت شرکت در فرآیند انتخاب صادرکنندگان نمونه ملی سال۱۴۰۲ تا پایان روز شنبه ۱۸ شهریور سالجاری اقدام کنند.

وی نحوه ثبت ‌نام در سامانه https://topexporters.tpo.ir را آسان دانست و گفت: صادرکنندگان پرتلاش گیلانی نیز نسبت‌ به تهیه و بارگذاری اسناد و مدارک مرتبط به استناد شاخص های ارزیابی اعلام شده در سامانه مربوطه اقدام نمایند تا با افتخار نسبت به انتخاب آنان اقدام گردد.

رئیس اداره بازرگانی خارجی اداره کل صمت گیلان با بیان اینکه در سه دسته گروه‌های کالایی، محصول فناورانه و خدمات ثبت نام انجام میشود اضافه کرد: صرفا”دریافت خود اظهاری گروه خدمات متعاقبا” اطلاع رسانی و انجام خواهد شد.

وی تاکید کرد: تاریخ فوق الذکر غیرقابل تمدید بوده و پس‌ از پایان مهلت ثبت ‌نام و خوداظهاری متقاضیان، بلافاصله مرحله ارزیابی بنگاههای متقاضی و انتخاب برترین ها طی فرآیند الکترونیکی در دفتر ترویج تجارت سازمان توسعه تجارت ایران انجام خواهد پذیرفت.

 

 

درویشکردار هدف از برگزاری این رویداد را ارزیابی تحقق اهداف صادراتی و ارج نهادن به تلاش های قابل تقدیر فعالان در عرصه صادرات کالا و خدمات غیرنفتی دانست و تشریح کرد: سازمان توسعه تجارت ایران امسال نیز به رسم سال های گذشته براساس معیارها و شاخص های مندرج در سامانه https://www.tpo.ir، درصدد شناسایی الگوهای موفق در بخش صادرات و معرفی آنان به عنوان صادرکننده ممتاز و نمونه ملی در سال ۱۴۰۲ در بیست و هفتمین سالروز ملی صادرات می باشد.

 

شایان ذکر است که در حال حاضر بیش از ۵۳۵ واحد اقتصادی اعم از تولیدی و تجاری، در استان گیلان مشغول به فعالیت هستند که می توانند در این رویداد شرکت نمایند.

در facebook به اشتراک بگذارید
در twitter به اشتراک بگذارید
در telegram به اشتراک بگذارید
در whatsapp به اشتراک بگذارید
در print به اشتراک بگذارید

لینک کوتاه خبر:

https://bazbarankhabar.ir/?p=32535

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

تصویر روز:

پیشنهادی: