تک مدال برنز تکواندوکار گیلانی در مرحله نهایی لیگ پومسه کشور

 تکواندوکاران گیلانی در مرحله نهایی لیگ پومسه مردان کشور یک مدال برنز کسب کردند.

به گزارش باز باران خبر، رئیس هیات تکواندو استان گیلان اظهار داشت: مرحله پایانی لیگ دسته یک پومسه مردان کشور جام نشاط در تهران برگزار و  در نهایت مجید طاهری از گیلان موفق به کسب مدال مقام سوم و برنز شد.

محسن سترگی افزود: در جریان این رقابت ها  در فدراسیون تکواندو در تهران ، مجید طاهری یکی از پیشکسوتان تکواندو گیلان در بخش انفرادی استاندارد رده سنی ۵۱ تا ۶۰ سال، پس از ورزشکارانی از آذربایجان شرقی و قم روی سکوی سوم قرار گرفت و مدال برنز مرحله نهایی مسابقات پومسه مردان کشور را کسب کرد.

وی ادامه داد: در مرحله نهایی لیگ دسته اول پومسه مردان کشور ، ۱۶۵ پومسه رو از استان های سراسر کشور در بخش انفرادی استاندارد رده‌های سنی کمتر از ۱۲ سال، ۱۲ تا ۱۴ سال، ۱۵ تا ۱۷ سال، ۱۸ تا ۳۰ سال، ۳۱ تا ۴۰ سال، ۴۱ تا ۵۰ سال و بالای ۵۱ سال ، در بخش ابداعی رده‌های سنی کمتر از ۱۴ سال، ۱۵ تا ۱۷ سال و بالای ۱۸ سال به اجرای فرم پرداختند و در بخش تیمی‌ نیز مسابقات میان رده‌های سنی کمتر از ۱۴ سال، ۱۵ تا ۱۷ سال، ۱۸ تا ۳۰ سال و بالای ۳۱ سال با هم رقابت کردند.

رئیس هیات تکواندو استان گیلان بیان کرد: در جریان این رقابتها و در مراحل مختلف لیگ دسته اول پومسه مردان کشور، تکواندوکاران پومسه رو گیلانی همواره روی سکو قرار گرفته و مدال کسب کردند که البته در مراحل قبلی پومسه روهای گیلانی مقام های بیشتری را تصاحب کرده بودند.

در facebook به اشتراک بگذارید
در twitter به اشتراک بگذارید
در telegram به اشتراک بگذارید
در whatsapp به اشتراک بگذارید
در print به اشتراک بگذارید

لینک کوتاه خبر:

https://bazbarankhabar.ir/?p=7651

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

تصویر روز:

پیشنهادی: