تکذیب ادعاهای «جبار کوچکی‌نژاد» از سوی مجتمع دخانیات گیلان

باز باران خبر/ پیرو ادعاهای چندین باره جبار کوچکی‌نژاد نماینده رشت مبنی بر «جذب بیش از ۱۶۰ نفر در مجتمع دخانیات گیلان توسط مدیرعامل شرکت» و علیرغم ارائه توضیحات مکرر به نامبرده در خصوص جعلی و بی‌اساس بودن موضوع مطروحه متأسفانه بار دیگر آقای کوچکی‌نژاد طی مصاحبه با رسانه‌ها به تکرار مطالب بی‌اساس پرداخته‌اند.

به گزارش باز باران خبر و به نقل از روابط عمومی مجتمع دخانیات گیلان؛ مجتمع دخانیات گیلان ادعاهای جبار کوچکی‌نژاد نماینده رشت در مجلس مبنی بر «جذب بیش از ۱۶۰ نفر» را تکذیب کرد.
پیرو ادعاهای چندین باره جبار کوچکی‌نژاد نماینده رشت مبنی بر «جذب بیش از ۱۶۰ نفر در مجتمع دخانیات گیلان توسط مدیرعامل شرکت» و علیرغم ارائه توضیحات مکرر به نامبرده در خصوص جعلی و بی‌اساس بودن موضوع مطروحه متأسفانه بار دیگر آقای کوچکی‌نژاد طی مصاحبه با رسانه‌ها به تکرار مطالب بی‌اساس پرداخته‌اند؛

که به اطلاع می‌رساند؛
۱- پیرو ارائه اطلاعات غلط به مسئولین محترم وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در خصوص مجتمع دخانیات گیلان، بازرس محترم وزارتخانه در روز پنج شنبه ۲۵ فروردین ۱۴۰۱ در این مجتمع حضور یافت که ضمن بازدید از خطوط تولید این مجتمع با تعدادی از کارگران و مسئولین دیدار و گفتگو داشت و ادعای نماینده مذکور در این زمینه نادرست است.
۲- در مصاحبه مذکور آقای جبار کوچکی‌نژاد نماینده رشت ادعا کرده است که جذب بیش از ۱۶۰ نفر از دور و اطرافیان و نزدیکان مدیریت جدید شرکت ایران صورت پذیرفته است که این موضوع کذب محض و خلاف واقع است.
۳- به رغم حجم انبوه فساد، رانت خواری، بدهی‌های سنگین و مهلک بجا مانده از دولت روحانی در شرکت دخانیات، مسئولین شرکت همه همت خود را در سالی که از سوی مقام معظم رهبری بعنوان سال تولید، دانش بنیان و اشتغال آفرین نامگذاری شده، بر افزایش تولید، مبارزه با فساد، جلوگیری از قاچاق سیگار و فعالیت‌های بی‌رویه شرکت‌های چند ملیتی با تمرکز بر تولید و افزایش سهم بازار، قرار داده‌اند و ضمن ایجاد ظرفیت‌های جدید تولید و اشتغال، بر جذب نیروی انسانی طبق قانون تاکید دارند.
۴- عجیب است که صدای اعتراض و انتقاد این نماینده در دوران هشت سال دولت روحانی که اتفاقا آن زمان هم نماینده مجلس از رشت بوده و شاهد خروج برخی ماشین آلات مجتمع گیلان، و فساد و انحرافات مالی مجتمع، حضور مدیران و نیروهای غیربومی و غیر ساکن در استان همراه با ضعف و ناکارآمدی بر آن مستقر بودند، شنیده نمی‌شد.
در پایان مجتمع دخانیات گیلان انتظار دارد همه مسئولان ضمن پرهیز از انتشار اخبار نادرست در مسیر تولید و ایجاد اشتغال بمنظور جلوگیری از آسیب به بنگاه‌های تولیدی دقت بیشتری نمایند.

در facebook به اشتراک بگذارید
در twitter به اشتراک بگذارید
در telegram به اشتراک بگذارید
در whatsapp به اشتراک بگذارید
در print به اشتراک بگذارید

لینک کوتاه خبر:

https://bazbarankhabar.ir/?p=23862

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

تصویر روز:

پیشنهادی: